Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Jo, možná těch 103mm je vyšší profil než u octy - ale jakou rychlostí do tý hrany ten auďák nalítnul? Spočítej kinetickou energii a porovnej to s nosností gumy na 1 kole - a počítej, že nosnost je váha rozložená na plochu širokou jako dlaň, zatímco při nalítnutí na tu hranu lochny v asfaltu je to jako by auto stálo na příčně postaveným noži.... Takže naprosto klidně mohlo dojít k promáčknutí boku až na patku ráfku a dokonce k jejímu prohnutí - nebo k prostřižení bočnice pneu. A přestože morálně odpovědnej je správce komunikace, podle §§§ za všecko může řidič, protože "...nepřizpůsobil rychlost jízdy..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pokud v DANÝ CHVÍLI ZA NESJÍZDNOU VYHLÁŠENA NEBYLA, zakreje jim prdel ten všeckozahrnující paragraf o nepřizpůsobení rychlosti jízdy. A kdyby byla označená za nesjízdnou, zase by tam neměl co dělat s autem a odpovídal by si za škodu sám. Prostě není páky, která by donutila cestáře makat tak, aby ses nemusel bát, co na tebe vyhukne za nejbližší zatáčkou za průser, kterej by se nedal hodit tebe jako na řidiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policejní komando rozehnalo hlouček chodců před nádražím, v jehož středu

seděl jakýsi děda na schodech a pohazoval si v dlani dvoukorunou.

"Co to tu vyvádíte dědku za provokaci!" - zahřímal ohvězdičkovaný velitel.

"Jakoupak provokaci? Já si jen vzpomínám, že za tuhletu dvoukorunu jsem za

1. republiky koupil 20 dkg salámu, za minulého režimu 2 housky a mlíko a teď

přemýšlím kde sehnat ještě 3 koruny abych se mohl jít vysrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to soukromý záznam. Stání na červenou, uhýbal před policií aby měla volný průjezd a v jednom místě píše, že mohl zasáhnout ale nechtěl se do toho plést. A na konci v té slepé mu bylo už blbé jet až k nim aby z toho neměl ještě nějaký problém. Podle mě se zase jen ukázalo, že kvůli senzaci český člověk udělá i pár přestupků. Při natáčení je určitě překročená rychlost a předjíždění auta přes plnou čáru.

 

Já osobně bych se tím nechlubil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...