Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Být v něčem úspěšný je naprosto stejné, jako pro ženu být těhotná.
Všichni vám gratulují, ale už je nezajímá, kolikrát s vámi kdo vymrdal...

 

Príde cigánka za gynekológom a vraví. 
- Pán doktor ja mám vlka. 
Doktor jej vraví. 
- Predklonte sa pozrieme sa na to. 
Cigánka sa predkloní a doktor vraví. 
- No na vlka to nevyzerá, ale pysky to má riadne.

 

Migranti v Řecku zastavili vlak tím, že si lehli na koleje. 
To bude asi kachna. Iveta Bartošová by potvrdila, že vlak takto zastavit nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, viem že to bude pripadať divne, ale rozhodol som sa napísať tento status, pretože potrebujem radu v záležitosti, ktorá môže nadobro zmeniť môj život ! Už dlhšiu dobu mám pocit, že ma moje dievča podvádza. Viete ako to chodí, zazvoní telefón, zdvihnem, volajúci neodpovie a zloží. Moje dievča teraz chodí častejšie z dievčatami na dámske jazdy, a keď sa spýtam s kým bola, povie len - z kolegyňami z práce tie nepoznáš. Vždy zostanem dlhšie hore aby som videl keď príde domov taxíkom. Ale ona vždy vystúpi na rohu ulice a domov príde peši - vraj sa chcela ešte prejsť. Nikdy som sa jej priamo nespýtal čo je vo veci, ale niekde vo vnútri cítim, že radšej asi ani nechcem poznať tu krutú pravdu. V piatok večer som sa ale rozhodol, že ju vystriehnem a prídem celej veci na koreň. Rozhodol som sa zaparkovať svoje BMW M3 E92 pred domom a skryť sa zaňho, aby ma nebolo vidieť, ale aby som videl na celú ulicu keď bude moje dievča prichádzať domov. A presne v tom momente ako som sa v podrepe skrýval za auto, som si všimol ako mi z olejovej vane presakuje olej. Myslíte, že to je niečo, čo dokážem opraviť sám, alebo s tým mám zájsť do servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ožralej myslivec přelézá plot, omylem mu brokovnice spustí a několik broků mu prostřelí pin*oura. Doktor pospravuje co může a když se s chlapem loučí, dává mu vizitku a povídá:
"To je kontakt na mého bratra, měl byste ho asi navštívit"".
"On je doktor?"
"Ne, flétnista. Ale ukáže Vám, kam máte dávat prsty, abyste si nenachcal do ksichtu."  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...