Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Ftipnýho nic, jenom že ze zákona je do jinýho než soukromýho lesa striktní zákaz vjezdu na jakýmkoliv vozidle včetně bicyklu - výjimku ze zákona má správce lesa, majitel a ten, kdo má skrz to území lesa jedinou přístupovou cestu na svoje pozemky. Druhotnou, kterou musí udělit majitel, může dostat někdo, kdo provádí těžbu a rekultivaci. Takže pokud ten les není jeho, nemá nějakej endurák nebo biker v žádným lese co pohledávat - to za prvé.

 

A za druhý, jestli jsem to dobře zachytil, tak se tam mezi těma dvěma jednalo o jakýmsi ocelovým lanku nataženým mezi stromy - věc klasifikovatelná i přes vejš zmíněný zákonný zákazy vjezdu jako pokus o trestnej čin těžkýho ublížení na zdraví dosahujícího až smrtících následků - neboli v úmyslný variantě až trestnýho činu úkladný (= předem připravený) vraždy. Takže bacha i na takovýhle "samozvaný" ochraňování svýho majetku - i když je les majetkem konkrétního jedince, ten nesmí používat ani na svým pozemku žádný zařízení, který by mohlo narušitele fyzicky poškodit, aniž by na to předem upozornil a v první řadě fyzicky přijatelně jim zabránil ve vstupu = nejdřív by tam třeba musel mít na všech přístupnejch místech závoru s nápisem "NEVSTUPOVAT/NEVJÍŽDĚT - CHRÁNĚNO (takovou a makovou) ZÁBRANOU - HROZÍ NEBEZPEČÍ ÚRAZU PŘI NEUPOSLECHNUTÍ!!!" - až teprve za tou závorou by mohl mít nějaký dráty, pasti a podobný nástrahy ... A stejně by ho to nezbavilo odpovědnosti před zákonem za případný zdravotní poškození toho, kdo by varování neuposlechnul a vlezl mu tam - holt, máme tu DEMOGRÁCII...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autoškola jede přes křižovatku na červenou. Instruktor jen prohodí:
„To nevidíte, že tam byla červená?!"
„Hahá" na to mladý muž, „můj brácha nikdy nestaví na červenou!"
Další křižovatku adept znovu přejede na červenou a instruktor šílí.
„Vždyť vám říkám, že brácha nikdy nestaví na červenou!" 
Na další křižovatce svítí zelená a žák autoškoly zastaví. „Co je zas tohle?" diví se instruktor. „Proč nejedete?" 
„Můj brácha by mi tam mohl vlítnout zleva!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...