Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

slapnahrabe : Ak sa ti posere miešačka je po dovolenke.

                         Aquapark máme odkukaný z Prahy  Karlína roku 2002 599195a6839c9_Snmka.thumb.PNG.50c6aea8783aeec173157c6c7ebd4034.PNG, na Bali sme ešte nedoplávali a  pre veľký       úspech sa to rozšírilo.....:kol-35:

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdroj niekde na nete :

 

Kapitalizmus je lepší než socializmus.

V socializme zlodeji kradli toaletný papier, mydlo, ceruzky. V kapitalizme zlodeji kradnú fabriky vyrábajúce toaletný papier, mydlá, ceruzky.

V socializme robotnici dostávali prebytky. V kapitalizme sú robotnici prebytkom sami o sebe.

V socializme kradlo veľa ľudí, ale málo. V kapitalizme kradne málo ľudí, ale zato veľa.

V socializme sa o zlodejoch písalo v čiernej kronike a sedeli v base. V kapitalizme sa o zlodejoch píše ako o celebritách a sedia v daňových rajoch… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mladá, čerstvo vyštudovaná blonďavá psychologička, nastupuje do prvej práce. Stala sa psychologičkou na základnej škole. Hneď od rána behá a hľadá nejaký „problém“. Vyjde na školský dvor tam vidí skupinku chlapcov, ako sa hrajú. Vtom si všimne jedného, ako stojí neďaleko, len tak - krok vlavo, potom dva doprava...Psychlogička si hovorí: No, to je jasné, introvert, začnem s ním ihneď terapiu a zapojím sa do hry...!
Podíde k nemu a milo ho osloví: „Čože sa deje zlatíčko...? Prečo sa nehráš s ostatnými a len poskakuješ doľava, doprava? Máš nejaké problémy sa zaradiť k ostatným alebo ťa šikanujú? Zver sa mi, mne môžeš plne dôverovať...“
A chlapček prekvapene odsekne: „Teta, choďte do piče, ja som brankár.“

 

 

Být mámou je super.
Ráno vstaneš, uvaříš si kávu, večer si sedneš a v klidu si ji vypiješ.

 

 

Dříve muži ženám posílali květiny, dnes jsou to fotky erekce. V podstatě je to stejný, taky to časem zvadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daruji přítelkyni. Nedávno mi jí naboural nějaký týpek a tak už se na ní nechci dál prohánět. Jsem teprve druhý majitel. Totiž tomu prvnímu jsem jí taky naboural a tak mi ji nakonec přenechal jako ji chci předat dál teď já. Netuším jestli byla bouraná jen jednou za dobu co ji mám, ale daruju k ní i gumy na zimu a na léto. Dva vystřelené airbagy. Servis stojí hodně, ale za to moc nežere. Teď nějaké technické údaje. 
STAV: Ojeté
ROK VÝROBY: 1994
NAJETO: nevím přesně, nejspíš stočený tachometr
VÝKON(v koních): 1/2
V PROVOZU OD ROKU: 2009
ZEMĚ PŮVODU: Česká Republika
BARVA KAROSERIE: bílá
poznámka: Už je trochu vyběhaná a tak hůře maže. Doporučuji jen zkušenějším řidičům...... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

„Miláčku, co se ti na mně nejvíc líbí? Moje krásná tvář, moje sexy tělo, nebo má inteligence?“
„Tvůj smysl pro humor.“

 

U doktora: "Začnu tou lepší zprávou. Váš syn nebude mít v životě problémy při hledání místa k zaparkování."

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Učiteľka chce naučiť deti narábať s peniazmi, a tak dá každému 10 korún, majú za to niečo kúpiť, a na druhý deň im povie, či rozumne vynaložili s tými peniazmi.
Tak sa teda chváli Anička:
-Prosím pekne, ja som kúpila čerešne. Všetky som zjedla, kôstky 
som zasadila a idem čakať na úrodu.
- Múdro Anička. A čo ty Jožko?
- Ja som kúpil marhule, a kôstky som zasadil.
- Výborne Jožko. ... a ty Móricko?
- Ja som kúpil jaternicu.
- S pánom bohom, jaternicu a to už čo je na tom rozumné?
- No tak večer sa s ňou sestra sexuálne ukojila, potom sme ju zjedli, črevo otec použil ako kondóm, ráno sme sa do neho vysrali, mama to išla reklamovať, a tu máte tých desať korún pani učiteľka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viete preco boh vymyslel vaginalnu mykozu? Aby aj zena vedela ake je to zit s chorou picou.

 

Preco ma zena o jednu mozgovu bunku viacej nez kon ? Aby ked zmyva dlazku nepila z vedra 

 

Aky je rozdiel medzi akne a farárom? Akné sa neurobí na tvári 8 ročného chlapca 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...