Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Až vám "dojdou" peníze ...

 

Tak to tu tedy ještě opravdu nebylo :

Před nedávnem jsem s překvapením sledovala, jak si jeden velice opálený mladík vzal z regálu u LIDLA do vozíku asi 30 lahví piva. Místo pokladny zamířil k vracečce, která je přímo v prodejně. Tam zdatně vyndával plné pivní lahve z košíku, a dával je do vracečky. Ta mu lahve přijala, a vyplivla lístek s 90,- Kč. Mladík nelenil, otočil se a udělal toto ještě 2x.

S údivem jsem sledovala, jak počítá, že dostane za vrácené lahve s pivem asi 270,- Kč. Zamířil k pokladně, a nechal si peníze vyplatit. Pokladní si lístky z vracečky vzala, peníze dala cikánskému spoluobčanovi, a všichni byli spokojení.

Pak že se ekonomika nebude točit. A my pitomci chodíme do práce ....

 

 

 

 

Sestra Logika a Sestra Matematika se vracely do kláštera, když si všimly, že je sleduje cizí muž.  Zrychlily tedy chůzi.

 SM: To nefunguje.

 SL: Přirozeně, že to nefunguje! Ten muž udělá také to jediné, co je  logické: Půjde rychleji.

 SM: Tak co tedy uděláme? Při této rychlosti nás už za minutu dohoní.

 SL: To jediné co je logické: Rozdělíme se. Já půjdu jednou cestou a ty  tou druhou. Nemůže nás pronásledovat obě.

 Muž pronásledoval Sestru Logiku. Sestra Matematika došla do kláštera a  měla obavy o sestru Logiku.  Konečně dorazila i Sestra Logika.

 SM: Sestro Logiko! Zaplať Pán Bůh, že už si tady. Pověz mi, co se stalo!

 SL: To jediné co je logické: Ten muž nás nemohl obě pronásledovat,  takže šel jen za mnou.

 SM: No jo! Ale co se stalo potom?

 SL: To jediné co je logické: běžela jsem nejrychleji, jak jen jsem mohla.

 SM: A potom?

 SL: To je přeci logické. Začal utíkat také co nejrychleji, jak jen uměl.

 SM: No a co pak?

 SL: Stalo se to, co se stát muselo. Dohonil mne.

 SM: Chudáčku, co jsi pak udělala?

 SL: To jediné, co je logické: Vyhrnula jsem si sukni nahoru.

 SM: Óó! Sestro! A co udělal ten muž?

 SL: To jediné co je logické: Spustil si dolů kalhoty.

 SM: Óóó ne! A co se stalo potom?

 SL: Není to přeci logické? Sestro? Jeptiška s vyhrnutou sukní může  přeci utíkat rychleji než muž se spuštěnými kalhotami! 

 

Vy všichni, kteří jste si mysleli, že bude následovat neslušná událost,  pomodlete se dvakrát "Zdrávas Maria!

 

 

Editováno: , autor: Effendi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že prej se tohle fakt stalo: :D

 

Děda si koupil počítač a naučil se s ním, díky svému vnukovi, pracovat. Jeho
patnáctiletý vnuk mu potom z domova poslal tento e-mail:
"Milý dědo, je to prima, že si teď můžeme posílat maily. Už nemusím chodit k
Tobě domů, abych věděl jak se Ti daří.
A moje kapesné, které mi dáváš, můžeš posílat na toto číslo účtu 100-
215362215/01212.
Tvůj vnuk Vilda."

Dědeček, už znalý umění posílat maily, odpověděl:
"Milý Vildo, u mě je vše v pořádku.
V příloze Ti posílám naskenovanou bankovku v hodnotě, kterou Ti dávám jako
kapesné. Až budeš mít čas, přijď si pro originál.
Tvůj děda."

Morální poučení: nedělat ze staříků idioty.
 

  • Pozitivní 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muž měl už po krk stálého komandovaní od manželky, tak zašel k psychiatrovi, co s tím. Psychiatr mu poradil, jak si budovat sebevědomí a dal mu knihu o asertivitě. Chlap ji v autobuse cestou domů celou přečetl.
Přijde domů, vrazí do dveří, přistoupí k manželce, ukáže na ni prstem a řekne:
"Odteďka chci, abys věděla, že JÁ jsem pán v tomto domě a MOJE slovo je zákon! Chci, abys mi teď připravila dobré jídlo, a když ho sním, očekávám bohatý dezert. Po večeři mi připravíš koupel, abych si mohl oddychnout. A po koupeli, hádej, kdo mě obleče a učeše...."
"Asi někdo z pohřebního ústavu," povídá žena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak chlap pozná, že dospěl?
Když už si ho nehoní pro potěšení, ale jen si ověřuje, že ještě všechno funguje jak má.

 

Není pravda, že jsou romové tmavší.
To jen nemůžeme vystát, kolik pobírají státních peněz a tak bledneme závistí.

 

 

Víte, že Da Vinci strávil 12 let malováním rtů Mony Lisy?

Je totiž skutečně těžké zachytit ženu, kdy drží hubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malý slovníček pro výklad inzerátů:

 

Plnoštíhlá
20-40kg nadváhy

 

Pevné čtyřky
jsou až u pasu

 

Atraktivní
diskobobule

 

Velmi štíhlá
anorektička nebo fet

 

Hovořím: ČJ, RU
Ukrajinka jak poleno. Nerozumí slovo česky mimo číslovek.

 

Udělám vše
kromě fistingu, análu, foot fetish, orálu a ruční práce

 

Osmnáctiletá
dvacet jedna - oko bere

 

24 let
třicet jedna

 

34 let
čtyřicet dva

 

Čtyřicetiletá
dvaapadesát

 

52 let
cokoliv mezi šedesáti a smrtí

 

60 let
Kriste Ježíši!

 

Maminka
prsa jako kokršpaněl uši

 

Pouze s kondomem
kolik dáš za služby bez?

 

Jsem milá
nedostaneš vynadáno hned mezi dveřmi

Brazilka
ze Žižkóva

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož ešče raz chachaři a chachařice dávám tu nabídku pro fajné synky aj děvuchy z Ostravy šefík by měl o vás zájem
Zdrarec chachaři sháňam pro jedného šefíka z Ostravy kierowcu na auto s takym tým sprostým znakem(nový či mírně jetý jak moja stará)T-Range vozily by se návěsy z překladiště kohosi šikovného co umí aj robit tož něco jako MecGyver ne jen pyskovať na papuli alá mladý Stropnický,ale aj si umět poradit a netypytať se na cypoviny kaj mám jet jak se tu mám dostať a kerý šlauch je od tého dízla a estli si mám dolét aj ty chcanky do teho stroja či umět přeštelovat ty nápravy na tem Windowsu nebo kaj se mám jít zpytať na tu celnicu. Chachara či chachařicu co už něchce spát na autohofach a žrať ty šnycle či ho už něbaví byť dupaný Bundes Autobahn Gestapem čy Vosou,včelou a ďalšymy cypami takého co by ta robota aj bavila tož prý musí měť CE lejstro na hlavu(psychotesty)a tu kartu žolíky prý měť ňemusí prý šefík dává 30-35 nevym estli na ruku čy na nohu možná estli máte aj účet prý aj tam by to šlo dává co se šušká cosi kolem 30-35 v čistým ve špinavým nejede diety nemáte enem estli nemáte svoju prý pracovní doba jak si šikovný tož denně prý spíš se svoju robku či svojim chacharem v lůžku zatím se prý zháňa páru maníků prý do budoucna možná kohosi eště přibere do partyje tož název firmy nepíšu bo partyja tu bedě zas plotkovať a kecať jak všeci zebrali 80 tyček bez roboty tož mi napište do tého mesenžra a já sám vám pokusím odepsať a dám vám numero na tého šéfa bo on ví víc já nevím nic tož tak zduř a tyma gumama prý dolu.Ešte by aj ocenil ty co maju ty papíry na ten nebezpečný zaladunek ADR např.dyš vezeš svoju tchýňu či (Absolutně Dopalenu Robu).
Tož mi pište nemám za to žáden bakšiš jak kerýsi myslí tož dávám to tu enem z vlastní iniciativy bo si třeba udělat očko u šefíka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...