Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zdar synci a synčice! 
Bo ostravak je od přirody aj zvědavy, rozhodl sem se i přes ten luchec vycestovat za hranice Ostravy skoro až do zahraniči. Volba padla na Brno. Misto je to sympaticke, jidlo maju fajne a aj lidi nesu žadni tsypi povětšinu. Pamatky stylu Petrov, Drak (nevim no, ňa to přide jako krokodyl, ale asi maj kvalitnějši matroš jak je u nas na Dubině), kostry po mnichach a podobně už su davno provařene, ale styl kerym se udava to město teď je perfektni, řekl bych že nam zavidi tu naši razovitost a tak se snaži byt tež tvrdi a de jim to. Myslim že mužeme Brno považovat za spojence a začit tam cestovat, bo je tam furt na co čučet. Každym padem, Ostrava je Ostrava a na Hlavaku sem byl rad, že už sem zas mezi svyma, že se mužu projet lokalku, že si mužu dat v hospodě pivo aj v deset rano a nikdo si teho nedřista a že k němu mužu zakusnut mastnu klobasu z řeznictvi kusek od Stodolní. 
Váš Tsyp

 

61164858_142261670229230_6761463333582274560_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náčelník má s policajty hodinu fyziky a ptá se:
"Víte, proč vlak na kolejích drncá?". Následně pokračuje: "Rozebereme si problém: Vlak, to je vlastně lokomotiva a vagóny. Vagóny se jenom vezou, takže je zanedbáme. Zbývá nám lokomotiva to je vlastně motor a kola, zbytek je nepodstatný, ten zanedbáme. Po kolejích jedou jenom kola, takže motor taky zanedbáme. Kola si zjednodušíme na jedno kolo, a to je vlastně kruh, že? Kruh, to je Pí Er na druhou. Pí je konstanta, tu zanedbáme a zůstalo nám Er na druhou, což je čtverec. A co dělá čtverec, když se otáčí? Drncá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší tragédií je, když se žena vdá z lásky a potom zjistí, že ten hajzl nemá ani korunu.

 

Patolog přijde domů a hned ve dveřích se na něj vyřítí rozčilená manželka:
„Nemůžu uvěřit, že jsi ošukal mou sestru, ty parchante!“
„Ale no tak. Vždyť víš, jaká je krásná. Přišel jsem do práce a ona mi tam ležela úplně nahá. Co jsem měl dělat?“
„Pitvat, ty úchyle!!!“

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...