Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Manzel na smrtelne posteli rika sve choti: "vis, kdyz jsem prisel pri te nehode o nohu, byla jsi se mnou, kdyz nam ukradli auto, byla jsi se mnou. A kdyz nam shorel dum, byla jsi taky se mnou. Jestli ty svine mi nenosis smulu!"

 


Přišel domů opilý.
Dýchl na psa a pes nic...
Dýchl ještě jednou a pes znova nic...
Potom dýchl na manželku a ta štěkala až do rána!

Editováno: , autor: Dodi 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blondýnka hraje Milionáře a na poslední otázku si vybere posledního žolíka a volá přítelkyni, též blondýnce:
„Ahoj Marto, tady Katka, hraju Milionáře a poslední - milionová - otázka je:
Který z těchto ptáků si nestaví hnízdo? Orel, vlaštovka, kukačka nebo bažant?“
Marta na beton tvrdí, ze kukačka a Katka vyhraje milión. Když to večer zapíjejí, ptá se Katka:
„Marto, jak sis mohla být tak jistá?“
A ta ji poučí: „Přece každý ví, že kukačky bydlí v hodinách… “

 

 

 

Zloděj vyloupí banku, vezme dva muže jako rukojmí a ptá se prvního:
"Viděl jsi mě jak vykrádám banku? Muž odpoví: "Ano".
Zloděj jej okamžitě pistolí střelí do hlavy.
Potom se ptá druhého muže:
"Tys mě taky viděl jak vykrádám banku?
Muž odpoví: "Já ne, ale moje stará Tě viděla a řekla to tchýni!"

 

 

Policajt dostane poprvé v životě baterku. Druhý den přijde do práce a je celý nešťastný. Šéf se ho ptá co se stalo.
"Mám problém veliteli, když baterku zapnu, světlo je tam, ale když ji vypnu, kam to světlo zmizne? Rozebral jsem celou baterku a nebylo tam!"
Šéf: "No tak na to se já musím podívat!" Druhý den přijde šéf vysmátý do práce.
Policajt se ptá: "Tak jak šéfe?"
Šéf: "Vše jsem zjistil a vypátral! Nejdříve jsem vyhnal z bytu ženu a děti.
Potom jsem pozatahoval závěsy, aby ani kousek světla nepronikl dovnitř Zapnul jsem baterku, světlo bylo tam! Vypnul jsem ji a začal jsem světlo hledat po celém bytě. A víš, kde se ta svině ukryla? V LEDNIČCE !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu delší, ale dobrý :-)

 

Paní učitelka Hovorková, která učila ve druhé třídě, měla potíže s jedním ze svých žáků. Jednou se ho zeptala: "Co je to s tebou, Pepíčku?"
Pepa jí odpověděl: "Já jsem chytřejší, než na druhou třídu. Moje sestra je ve třetí třídě a já jsem chytřejší než ona! Myslím, že bych měl taky patřit do třetí třídy."
To už bylo na paní učitelku příliš. Zavedla Pepíčka do ředitelny. Pepa čekal u sekretářky a učitelka vysvětlila řediteli, o co jde. Ředitel jí řekl, že si hocha vyzkouší sám. Pokud nebude umět odpovědět na některou z otázek, půjde zpátky do druhé třídy a hotovo. Učitelka s tím souhlasila.
Přivedla Pepu k řediteli, vysvětlila mu podmínky zkoušky a Pepa souhlasil.
Ředitel: "Kolik je 3 x 3 ?"
Pepa: "Devět."
Ředitel: "Kolik je 6 x 6 ?"
Pepa: "36."
A tak to šlo dál s každou další otázkou, o které si ředitel myslel, že by ji měl žák třetí třídy umět zodpovědět. Ředitel se podívá na učitelku a povídá: "Já myslím, že Pepa už může jít do třetí třídy."
Učitelka povídá řediteli: "Já mu dám taky pár otázek." Ředitel i Pepa souhlasili.
Učitelka: "Co má kráva čtyři a já jen dvě ?"
Pepa (za okamžik): "Nohy."
Učitelka: "Co ty máš v kalhotách a já ne ?"
Ředitele ta otázka překvapila.
Pepa odpověděl: "Kapsy."
Učitelka: "Co je tohle: začíná to na P a končí na A, je to většinou kudrnaté, blond, černé nebo rezavé ?"
Pepa: "Paruka."
Ředitel se posadil zpříma a spadla mu čelist.
Učitelka: "Co je tvrdé a růžové, když to jde dovnitř, a ven to jde měkké a mokré ?"
Ředitel vyvalil oči a než tomu mohl zabránit, Pepa řekl: "Žvýkačka."
Učitelka: "Co dělá muž vstoje, žena vsedě a pes na třech nohách ?"
Pepa: "Podává ruku." Ředitel se roztřásl.
Učitelka: "Co je to: začíná to na S a končí na Ž a je u toho spousta vzrušení ?"
Pepa: "Soutěž."
Ředitel si oddechl a povídá učitelce: "Dejte Pepu třeba do páté třídy. Moje odpovědi na těch posledních šest otázek by byly všechny špatné."

  • Pozitivní 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes pár vtipů o Pepíčkovi :-)

 

Pepíček jde se školou na výlet. Jdou kolem stráně, na které se pasou kravičky a Pepíček povídá:"Jé, paní učitelko, podívejte jak ten bejček krásně šoustá tu hnědou kravičku."Učitelka: "No jo, Pepíčku máš pravdu, ale neříká se šoustá..., řekni třeba, že ji překvapil."Za chvíli se vracejí kolem té louky zpátky a Pepíček křičí:"Jé, paní učitelko, podívejte, jak ten bejček překvapil tu hnědou kravičku!""No, vidíš, tak se mi to líbí..." - "... on šoustá tu černou!"

 

Pepíček: "Paní učitelko, já s Vámi taky často nejsem spokojen. Ale řekněte sama - už jsem kvůli tomu někdy volal Vašim rodičům?"
 

 

Jde kolem domu dědeček a vidí Pepíčka, který se snaží dosáhnout na zvonek. A te se ho zeptá: "Chceš pomoct Pepíčku??" a Pepíček na to: "Tak mě vysaďte." Dědeček Pepíčka vysadí, ten zazvoní a křičí: "a zdrháme dědo."

 

 

Pepíček volá řezníkovi a povídá: "Máte něco čerstvě zaříznutýho?"
A řezník: "Jo trenky v zadku!"

 

Pepíček říká svému učiteli: "Nechci Vás strašit, pane učiteli, ale tatínek říkal, že když nebudu nosit lepší známky, tak někdo dostane výprask ..."

 

 

Pan učitel se ptá dětí, kolik má koza struků. První se přihlásí třídní myslitel Pepíček a hlásí svoji teorii: "Prosím, pane učiteli, kolik má koza struků nevím, zato vím, kolik má ženská koz."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dneska to bude sex :-)......a co příště? Třeba blondýny?

 

Do spermobanky vtrhne maskovaný chlap, na pracovnici namíří pistoli a povídá:"Otevři ten sejf!""Ale pane, tohle není opravdová banka, to je spermobanka!""Dělej, nebo to zmáčknu!"Ženská, celá vyděšená, otevře velkou plechovou chladící skříň. Chlápek říká:"Tak, teď si vezmi jednu lahvičku a vypij ji!""Ale pane, to jsou vzorky spermatu!""Nekecej a dělej!"Ženská teda vypije jednu lahvičku. Chlap mává pistolí a povídá:"Ještě jednu!"Ženská vypije druhou. Na to si chlap sundá masku a žena překvapeně zjistí, že toje její manžel. A ten akorát milým hlasem povídá:"No, drahoušku, vidíš, že to není tak těžký, co?"

 

Měsíc po svatbě povídá naštvaný manžel své ženě: "To jsem měl vědět před svatbou, že umíš jen souložit a topinky..."

 

"Miláčku, proč tě musím milovat každý den?" -"Až si zvykneš, zlato, nebudeš to považovat za povinnost!"

 

Černošce sa narodil chlapeček se zrzavými vlasy. Prosí doktora, ať to nějak vysvětlí mužovi, nebo že ji zabije.Doktor si tedy toho obrovského černocha zavolá do ordinace a povídá mu: „Máte krásného syna, ale mám na vás jednu otázku: Jak často míváte se ženou sex?!“„Asi jednou měsíčně.“ - „No pěkně! Tak teď se pojďte podívat, co jste tím zrezivělým penisem zplodil!“
 

 

Sešlo se deset párů na grupáč. Po zhasnutí následovalo erotické řádění. Za chvíli se ozve:" Mělo by to být organizované!" ,ale všichni pokračují. Opět se ozývá: "Mělo by to být organizované! Já už jsem třikrát kouřil, ale ani jednou nesouložil!"

 

Manželé souloží a ona je opřená o dveře."Miláčku, kde se v tobě bere ta vášeň?" - "Houby vášeň, mám kliku v zadku a někdo se dobejvá dovnitř!"

 

Kouká Pepa na chlápka dělajícího kliky a komentuje: "Že se u nás krade, to vím. Ale aby ukradli pod chlapem ženskou v tom nejlepším, to jsem ještě neviděl!"

 

Jede takhle pankáč v metru a číro mu hraje všemi barvami - modrá, zelená, červená atd. Naproti němu sedí takový naprosto obyčejný chlápek v šedivém kabátě a děsně si ho prohlíží. Pankáč už to nemůže vydržet a vyjede na něj:"Co čumíš, vole, to jsi nikdy neudělal nic divokýho?" A chlápek mu odpoví:"Ale jo, jednou jsem ojel papouška, tak přemejšlím, jestli nejsi můj syn."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....blondýny, tak třeba někdo něco ještě nezná. :-)

 

Trpaslík chce nastoupit do autobusu, když vtom jej předběhne blondýnka. "Kam se cpeš ty drzá bruneto?" - "Já jsem blondýnka." - "Ale já to odsud vidím jinak!"

 

Príde blondína ku gynekológovi a sťažuje sa. -"Pán doktor mne na ohanbí nerastú vôbec žiadne chĺpky."Doktor sa zamyslí. -"A koľko máte rokov?"-"26."-"No to by už naozaj rásť mali. A ako často sa milujete?"-"No tak 25 až 30 krát týždenne."-"Ale drahá slečna, na dialnici tiež nerastie tráva!"
 

Blondýna sedí doma naštvaná, nemá ani korunu, a přemýšlí, jak by přišla k penězům. Vtom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, tam si vyhlídne prvního hezkého kloučka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym:
"Milá maminko, dnes jsem ti unesla syna a chceš-li ho ještě vidět, tak dej do igelitky 1 000 000 Kč a nech mi je zítra v 16.00 v centru u kašny. Blondýna".
Zalepí obálku, předá ji kloučkovi a pošle ho s ní domů. Na druhý den běží ke kašně a tam igelitka s milionem a dopisem:
"Milion Vám posílám jako výkupné, ale můžu Vám říct, že my, blondýny, bychom si takové sviňárny dělat neměly!"

 

Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé: Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám.

 

Zastaví kamion na červenou, ke dvířkům doběhne blondýna a zaťuká na okénko. Řidič ho stáhne a blondýna na něj: "Jmenuju se Marie, jedu za váma a ztrácíte náklad." Řidič zakroutí hlavou, padne zelená. Na příští křižovatce se scéna opakuje. Na třetí červené to řidič už nevydrží, vyskočí z náklaďáku, zaťuká na okénko auta blondýnky a když ho blondýna stáhne, tak řekne: "Já jsem nějakej Karel, je zima, jsme v Liberci a já sypu sůl na silnici

 

Proč blondýnky nekojí své děti?
Protože to strašně bolí, když si vyvařují bradavky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvoní mobil v posilovně, zvedne jej funící muž: "Prosím." "Ahoj miláčku, jseš v posilovně?" ptá se žena. "Ano jsem, co potřebuješ" odpoví muž otráveným hlasem. "Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich jak stál 150 tisíc, tak ho slevili na 80. Že si ho můžu koupit?" Škemrá žena. "Ale jo." "Ty jsi hodný. A víš jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se nám to za půl milionu drahé? Tak oni to slevili jen na 400 tisíc. Co říkáš, nemám to vzít?" "Dobře, ale jen s plnou penzí," zamumlá muž. "Jo to já zařídím. A když máš takovou dobrou náladu, tak stojím zrovna před autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na ten za 3 miliony, tak si představ, že oni ho slevili na dva miliony. Nemám ho rovnou zaplatit?" "Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu," řekne muž docela otráveně. "Jo, jo, oni to zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes tak zlatý! Tak čau," zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil. Muž v posilovně také a se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí: "Chlapi, nevíte čí je to mobil?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...