Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Pepíček nakreslí sprostý obrázek na tabuli. Druhý den si paní učitelka pozve tatínka do svého kabinetu a začne, ten váš Pepíček... ani si nedovedete představit co ten váš chlapec včera nakreslil. Tatínek odvětí, ale dovedu, minulý týden nakreslil doma na sporák píču... já si spálil držku a dědek kokota.

 

V baru: "Ááá, nazdar Milane!" "Ticho, jsem tu s manželkou." "Milane, tequilu jako vždycky?" "Krucinál, ticho, jsem tady s manželkou." Na pódiu probíhá striptýz, striptérka už odhodila všechno, a najednou volá: "Tak pánové, kdo z vás je nejlepší?" A celá restaurace křičí: "Miláááááááán!" Manželka naskočí do taxíku, on za ní, a ona začne nadávat: "Myslela jsem si, že jsi normální chlap, a ty jsi takové prase!" Taxikář se ohlídne a říká: "Teda, Milane, takhle protivnou kurvu máš prvně!"

 

 

Do tramvaje nastoupil opilec, zavěsil se na tyč a spustil: "Vy všichni napravo jste kokoti! A vy nalevo jste všichni zloději!" "Dovolte," ohradí se pán v kravatě, "já jsem v životě nic neukradl." "Tak jsi kokot a přesedni si doprava!"

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlápek strčil hlavu mezi dveře holičství a zeptal se,„Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“

Holič se rozhlédl po místnosti plné zákazníků a řekl:„Asi tak dvě hodiny.“

Chlápek odešel, toho dne se ale již nevrátil.

O několik dní později, stejný chlápek strčil hlavu mezi dveře a zeptal se:„Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“ Holič se rozhlédl po místnosti a řekl:„Asi tak tři hodiny.“

Chlápek opět odešel, a zase se toho dne již nevrátil.

O týden později, stejný chlápek strčil hlavu mezi dveře a zeptal se:„Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“ Holič se rozhlédl po místnosti a řekl:„Asi tak půldruhé hodiny.“

Chlápek odešel.

Holič se obrátil na svého kamaráda:„Hej, Bobe, mohl bys pro mě něco udělat ? Běž za ním a zjisti, kam jde. Stále se ptá, jak dlouho musí čekat na ostříhání, nikdy se ale nevrátí.“

Bob se za chvíli vrátí do holičství a hystericky se směje. Holič se jej zeptá: „Tak kam jde, když odsud odejde?“

Bob se na něj podívá, utře si slzy a řekne: „K tobě domů!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...