Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Vandrák potká druhýho, co jde se špinavým zablešeným, kulhajícím vošklivým psem.
Ten první se ptá: "Kam jdeš s tím čoklem?"
"Jdu na trh ho prodat"
"Prodat?"
"Jo, za deset tisíc?"
"Deset tisíc, za takovou zdechlinu? si děláš prdel?"
Jde zpátky, bez čokla a zase potká toho druhýho.
" Tak kde máš čokla?"
" Prodal jsem ho, za deset tisíc."
"Někdo ti dal za toho vypelichance deset tisíc?"
"Jo, dal."
"A v hotovosti?"
"Ne. Dal mi dvě kočky po pěti tisících."

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme již tak daleko, nebo ještě  dál?

Trochu delší, ale něco na tom je. :-(

 

Haló, pizza Giovanni?

- Jistě pane, ale nyní jsme Google Pizza.

- Sakra, spletl jsem si číslo, omlouvám se.

- Nikoli pane, Google koupil pizzerii Giovanni.

- Ok, mohu si tedy objednat?

- Jistě pane, dáte si jako obvykle?

- Jak, jako obvykle? Vy mě znáte?

- Přihlédnu-li k vašemu číslu telefonu, které se mi zde zobrazuje, objednal jste si za posledních 12 týdnů 12x pizzu quattro formaggi, s přídavkem chorizza…

- Ano to souhlasí....

- Mohu vám k tomu nezávazně, jen na vyzkoušení, učinit nabídku naší nové pizzy? Tentokrát doporučujeme pizzu s fenyklem, tomaty a salátem?

- Ne! V žádném případě, mám hrůzu ze zeleniny…, děkuji.

- Ale váš cholesterol není nejlepší...!?!

- Co vy o tom můžete vědět?!

- Z vašich minulých mailů na Seznamu, kdy jste konzultoval výsledky rozboru vaší krve s vaším lékařem…?!? Máme tady výsledky za posledních 7 let.

- Ok…, ok, ale já nechci vaší zeleninovou pizzu. A na zvýšený cholesterol beru pravidelně léky.

- To ano, ale neberete je dostatečně pravidelně!

 - Jak to můžete vědět?

 - Protože poslední krabičku léku s 30 pastilkami, jste zakoupil před čtyřmi měsíci v lékárně U Salvátora, na Karlově náměstí č. 3, v Praze 2.

- Koupil jsem si jiné balení potom..., v jiné lékárně.

- Ale to nefiguruje na vašem bankovním výpisu z karty.

- Platil jsem hotově!

 - Ale na vašem bankovním výpisu není žádný výběr hotovosti v poslední době!

- Jistěže, proč by měl? Mám i jiné příjmy.

- Ale ty nefigurují na vašem daňovém přiznání..., takže chcete řící, že máte příjmy nelegální, které nedeklarujete?

- TO BY SNAD STAČILO! Přivezete mi objednanou pizzu, nebo jdu jinam!

- Zajisté pane, k vašim službám, omlouváme se, ale naše poznámky a postřehy vám sdělujeme pouze pro vaše dobro…, abyste se cítil spokojeně, že je o vás pečováno. Ostatně na kterou hodinu vám máme pizzu dodat? 

- Manželka se vrací z Pardubic kolem 19. hodiny, takže na 20. to bude nejlepší… děkuji.

- Mohu si dovolit malé doporučení?

- Samozřejmě.

- Pouze s vaším dovolením...

- Poslouchám vás.

- Vaše žena nemůže být doma kolem 19 hodiny, protože je právě 18 hodin 15 minut, a vaše žena platila přesně v 18 hod. svojí platební kartou jedny Rolexky v hodinářství Halada v Chrudimi.

- Proboha jak to můžete vědět?

- Protože stejnou kartou, ostatně registrovanou na váš soukromý účet ve Švýcarsku, platila dnes ráno v Chrudimi ve čtyřhvězdičkovém hotelu účet za dvoulůžkový pokoj. Nocleh za 3 dny. Ostatně  jako účty z hotelové restaurace. Vždy za dvě osoby. Stále stejnou kartou.

- Mohl bych prosím vědět v jaké výši byly ty útraty a kolik bylo celkem z našeho švýcarského účtu odepsáno?

- Nikoli pane, lituji.  Takové údaje vám nemůžeme zdělit! Zakazuje nám to směrnice GDPR. Musíme především respektovat soukromí klientů a občanů.

- TO BY SNAD STAČILO!! Strčte si tu vaši pizzu do prdele! Mám dost Googlu, Facebooku, Twitteru i Whatsupu…, opevním se na pustém ostrově, kde NEBUDE ŽÁDNÝ internet, žádný chytrý telefon, ani počítač. Zvláště tam nebude ani živáčka, který by mě mohl sledovat, špiónit a podávat o mě informace!

- Jistě plně vás chápu, pane…, ale informace kterými disponujeme, jste na sebe prozradil vy sám, nebo jste dal k jejich sdílení souhlas. Ostatně na pustý ostrov se s občankou EU nedostanete! Takže si musíte obnovit pas, protože ten váš je propadlý už 5 let a 4 dny….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...