Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Baví se dva medvědi v lese, že už je sex s medvědicema nebaví, tak to zkusí spolu v křoví. Za chvíli jeden zařve: "Ty vole, viděl nás zajíc! Ta svině to všude vykecá, musíme ho zabít." Začnou ho honit po lese a zajíc skočí do rybníka, medvědi začnou šátrat po dně a vytáhnou rybu. "Rybo, neviděla jsi zajíce?" "Neviděla, vy dva buzeranti."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krtkovi se zlomí lopatka a tak si říká: "Půjdu za ježkem, on mi lopatku určitě půjčí".
Je v polovině cesty a rozmýšlí se: "Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí?
Přece jen je trochu lakomej. Ale když už sem v půlce cesty, půjdu dál. "
Je ve třičvrtině cesty a říká si: "Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatu vážne nepůjčí ?!" 
"Nevadí, když už sem az tady, půjdu dál." Už je skoro u ježkova domu a říká si: "Kurva! Ten čůrák mi tu lopatu určitě nepůjčí".
Prijde k ježkovovýmu domu, vezme kámen, hodí mu ho do okna a zařve: "Strč si tu zkurvenou lopatu do prdele ty buzerante!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože nemám počítač, snažím se získat přátele tak, jak to dělají lidé na facebooku:

- Každý den chodím ven a vyprávím kolemjdoucím, co jsem jedl, jak se cítím, co jsem dělal předchozí noc a co budu dělat zítra večer.

- Pak jim rozdám své fotky, fotky rodiny a psa. Také přidám momentky z dovolené, a jak radostně pracuji na zahradě.

- Poslouchám jejich rozhovory a ujišťuji je, že je miluji.

A vidíte, funguje to! Už mám tři přátele: dva policisty a psychiatra.

  • Líbí se mi 3
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...