Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Sedí v jedné cele pedofil, nekrofil, zoofil, sadista a vyznavač adrenalinových sportů. Najednou zoofil povídá :"Kdyby tu tak byla kočka." Pedofil na to: "Já bych radši koťátko." Nekrofil odpoví "Mrtvý." Sadista zakřičí: "Já bych ho zabil." Vyznavač adrenalinových sportů kouká po cele a pak řekne: "MŇAU!"

 

 

Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny. Všechny tři mají svatbu krátce po sobě. Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cesty a nějakým diskrétním způsobem sex popsaly. První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů. Bylo něm napsáno jen NESCAFÉ. Matka nejdřív nechápala,ale pak běžela do kuchyně, vzala NESCAFÉ a četla: DOBRÉ DO POSLEDNÍ KAPKY. Trochu se začervenala, ale byla spokojená. Přišel druhý pohled z Miami. Opět krátká zpráva: BENSON and HADGES. Matka jde a nejde otcovi cigarety, kde je napsáno: EXTRA DLOUHÉ, KING SIZE. Opět se začervenala, a byla spokojená. Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery. Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS. Matka běžela najít prospekt letecké společnosti a čte: TŘIKRÁT DENNĚ, 7 DNÍ V TÝDNU, VŠEMI CESTAMI!

  • Líbí se mi 3
  • Pozitivní 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 10. 2021 na 10:12, Bikes napsal:

7yrw42axdws02812w2xvjbu607vd3cl4g5kybwkl.jpg

Sranda musé bejt, ale až ti dojde, že maj ve skladu typové zastávky komplet se sedačkama tak už to tak blbé nepřipadá. Aspoň je DPMB populární. Mám to k ní kousek tak se půjdu juknout naživo. A to jak k ní udělali příchod je na palici. Ale jelikož spadl zase FB dám foto pro pobavení až pojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedí chlapeček s dědou v parku. Sedí hodinu. Dvě hodiny.
Tři hodiny. Najednou chlapeček začmuchá a říká:
"Dědo, smrdí tu zdechlina. Dědo. DĚDO!!!"

 

 

Přijde chlap k doktorce, ukazuje kartičku Zdravotní pojišťovny a ptá se:
"Berete tyhle kartičky?"
"Ano, a co Vám je?"
"Mám problémy s erekcí, nechce se mi postavit!"
Doktorka si s jeho ozdobou pohraje a najednou..
"Vždyť se Vám postavil?"
"Nojo, ale já se vlastně neudělám!"
Doktorka provede masáž a muž vyvrcholí.
"No vidíte, tak tohle Vám udělají v každém veřejném domě!"
"No to vím taky, ale tam tyhle kartičky neberou a já musím platit!"
 

 

Utahanej chlap se vrací ze šichty domů, ovšem ledva otevře dveře, už na něj ječí manželka:
"No to je dost, že jdeš! Víš kde jsem byla?! Já jsem byla u doktora!!! - No nečum, u doktora! A víš co mi řek?! Že mám vaginální mykózu!!! - A co ty na to?"
"Co já na to? - No, že je to snad spravedlivý."
"Cože?! Co to meleš?! - Jak, spravedlivý?!?!"
"No, možná už je na čase, abys taky poznala, jaký to je žít s podrážděnou píčou!"

 


V zabudnutej ruskej derevni leží bábuška na smrtelnej posteli, tažko dýcha a chytá dedka, ktorý sedí pri posteli za ruku.
Dedko ju chlácholí - pokojne drahá, nenamáhaj sa, prosím!
Bábuška s vypätím posledných síl hovorí:
"Starký môj, celý život som mala pred tebou jedno tajomstvo. Vždy som snívala o análnom sexe, Ty si sa o to nepokúšal a ja som nemala odvahu ta o to požiadat. A teraz ta naposledy prosím - urob mi to aspon raz".
Dedko na to, nuž ked už nic iného nechceš - dobre!
Stiahol gate, obrátil babku na bok a pustil sa do nej
Po dlhšej chvíli odkväcla babka a hned po nej aj vysilený dedko.
Ráno sa dedko zobudí a šokovaný pozerá - bábuška nakrmila hydinu, čiperne behá po dvore s velkou metlou a vyspevujúc zametá dvor.
Dedko sa v úžase schytí rukami za hlavu a vykríkne:
"Bože môj, ved my sme takto mohli zachránit LENINA!".

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...