Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Policajt číta knihu. Pristúpi k nemu kolega a pýta sa ho:
-Čo to čítaš?
-Knihu.
-O čom je?
-O logike.
-A čo je to, prosím ťa, tá logika?
-Božemôj, veď to je jednoduché... Máš doma trebárs akvárium?
-Mám.
-No vidíš, z toho logicky vyplýva, že sú v ňom aj rybky.
-Jasné, že sú.
-A z toho logicky vyplýva, že máš tie rybičky rád.
-Pochopiteľne!
-No a keď máš rád rybičky, tak z toho logicky vyplýva, že máš rád aj ostatné
zvieratká.
-Mám rád aj ostatné zvieratká.
-No a keď máš rád zvieratká, tak z toho logicky vyplýva, že máš rád aj ľudí.
-Samozrejme.
-No a keď máš rád ľudí a si normálny chlap, tak z toho logicky vyplýva, že máš rád ženy.
-Jasnačka!
-No a keď máš rád ženy, tak z toho logicky vyplýva, že nie si buzerant..
Natešený kolega okamžite letí do kníhkupectva a kúpi si tú istú knihu. Na druhý deň ju číta, pristaví sa pri ňom ďalší kolega a pýta sa ho:
-Čo to čítaš?
-Knihu.
-O čom je?
-O logike.
-A čo je to, prosím ťa, tá logika?
-Božemôj, veď to je také jednoduché. Máš doma akvárium?
-Nemám.
-Tak si buzerant!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede sanitka a v ní řidič, doktor, sestřička a student na praxi. Jedou a najednou zničehonic řidič pustí volant a chytá se křečovitě rukama za krk. Dusí se, oči má někde na čele. Sestřička popadne lékárničku a praští řidiče do hlavy. Tomu hned záchvat přestává, chytá volant a jedou dál.
Najednou doktor padá na podlahu, chytá se v křeči za krk, válí se po zemi a dusí se. Sestřička zas popadne lékárničku a praští ho do hlavy. Doktor se hned zvedne, sedne si a jedou dál, jako kdyby se nic nestalo.
Student se celý v šoku obrací na doktora: „Jsem ve třetím ročníku a znám jenom teorii, žádná praxe, ale v životě jsem neslyšel o takových symptomech a metody léčby jsou natolik zvláštní, že jsem totálně zmatený. Můžete mi to aspoň trochu vysvětlit?!”
A doktor flegmaticky odpovídá: „To neřeš, sestřičce se včera oběsil manžel, tak si z ní děláme prdel...”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pilot v letadle informuje cestující, co mají dělat v případě nehody. Když skončí, neuvědomí si, že nechal zapnutý mikrofon.
Říká druhému pilotovi: "Teď si dám kávu a pak přefiknu tu novou letušku." Letuška za ním běží, aby mu řekla, že má zapnutý mikrofon.
Zastaví ji jeden cestující a povídá: "Kam běžíš, vždyť říkal, že si dá ještě kafe."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...