Přejít na obsah

Klepání od zadní nápravy


Puschkin

Doporučené příspěvky

HanyZ,vzpoměl jsem si na tvoje klepání od někud.včera jsem sundal zadní nárazník a našel pod ním upadlo výstuhu(všechny šrouby uhnily)Takže tam musela lítat a bouchat do kastle.Dnes když jsem jel už bez výstuhy krásně ticho.A to jsem původně myslel že mi tam buší bedna s vercajkem v kufru.Zkus to očíhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě to dělá vzpěra 5. dveří na 99% - když je zavřený kufr a s autem zatřepu, tak slyším ťukání z míst vzpěry - když kufr otevřu je klid... na zkušební jízdu jsem prostor kolem spodního (do kastle uchyceného) čepu vystlal papírovými ubrousky a klepání bylo o dost méně intenzivní - navíc je pod spodním čepem ďůlek v kastli, takže tam bude vůle (kufr mi vždy nějak moc vystřelí při otevření, tak se to asi vyběhalo)... zkusím sundat vzpěru a jet bez ní a uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Tohle je vážně záhada. Jediný co mě tak napadá, je sundat dveře nárazník, pátý dveře, vyndat rezervu, hever...a jet to vyzkoušet. Když to nepomůže tak zkoušet dál. Nemyslím to nijak ironicky, jen být na vašich místech, tak už mi z toho asi šibe. Není v blatníku nějaký el. svazek nebo něco podobnýho, který by to mohl dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si tohle téma celé přečetl a Hanzi ty musíš mít fakt nervy z kamene. Dle fora je to už asi rok co ti to tam klepe a pořád ne a ne najít příčinu.

No abych tě v tom nenechal, mě to klepe taky :D začalo to asi tak 2 měsíce zpátky, a cca před 2mi týdny jsem byl na STK a tam mě upozornil na vůli v uložení. Že jsou spodní čepy ramen ve předu už po smrti. Tak se je chystám objednat a čenžnout :D:)

Ale nevím jistě jestli je to v předu, myslím si totiž, že to klepání jde odzadu no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přední náprava prošla minulý rok kompletní GO. čepy, uložení tlumičů, letos dokonce celé řízení vyměněné :) více info v mém topicu.

ale to klepání je fakt masakr, chystám se najet znovu na rampu a prolézt vše kolem zadního kola, je možné, že klepe třeba nějaký bovden od lanka k brzdě nebo nevím.... ale je to fakt na palici :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj,dělá mi moje kombi 81kw to samé,dnes jsem vše kontroloval a na nic nepřišel...tak mě napadlo,jestli nemůžou klepat třmeny brzd,jsou přeci jen plovocí a tím pádem volné.No ty tam na té 55kw máš asi bubny,je to záhada...budem řešit,dokut to nevyřešíme,štve mě,když něco někde bouchá nebo klepe,prostě nefunguje !!případá mi,že to jde taky od Z.L.kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 roky později...

Tak se přidávám k partě stejných problémistů.... Úplně přesně od zadního levého kola po i malých nerovnostech tuk tuk.... začalo to lehce před půl rokem občas a nyní už je to časté ke zbláznění.... Budu to tento týden řešit dám určitě vědět čím to bylo u mě pokud na to přijdeme...přeji pevné nervy

 

Tak mám vyměněny tlumiče a už nic neťuká!!!!!!! Tlumiče nové vydržely cca 30 000 km byly to Bilsteiny!!!!!!!

Editováno: , autor: Píďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Čau chlapi, tak rok se s rokem sešel a mám úplně stejný problém jak v předchozím příspěvku..... Bilsteiny jsem tehdy vyměnil za Bilsteiny a přestalo to a nyní se to objevilo znovu..... Nevím jaké tlumiče zkusit Sachs? nebo Monroe? Můžete poradit a doporučit, které Vám vydržely?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čau lidi také mi klepe něco u zadní nápravy vše jsem vyměnil jak uložení tak tlumiče a stále klepe ale když sem mel zvedke auto tak jsem zkusil zatlačit na nádrž a ma vůli která je dostatečná na to aby při průjezdu nerovnosti klepala možná je to ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj. Podařilo se někomu tento problém vyřešit? Já jsem minulý víkend měnil zadní nápravu a od včera také slyším takové klepání. Dával jsem nové horní uložení tlumičů. Dorazy co jsem měl asi tři roky staré a v uložení mi vysloveně lítaly. Vůle asi půl centimetru, ale jelikož uložení je Kayaba a dorazy asi Meyle, tak se tomu nedivím. Sice jsem omotal dorazy takovou páskou, že v uložení drží, ale ne jako dříve. Zkusím je ještě vyndat a trochu omotat a uvidíme. Kdyby někdo věděl, napište te.

Díky

Editováno: , autor: Mehy80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...