Přejít na obsah

AUDIENCE


tengler

Doporučené příspěvky

Ahoj, minuly tyden se mi podarilo sehnat zachovalou Audienci s MP3, bohuzel se jedna o verzi se 2 tunery coz me auto nema.

Procetl jsem si tu hodne temat ale nejsem z toho moc moudry. Kazdy tvrdi neco jineho....

 

Radio jsem zapojil na bily konektor a hraje to opravdu hrozne.

Rad bych to nejak elegantne vyresil.

 

Nekdo uvadel ze pri zapojeni do hnedeho konektoru to nehraje nejhur, zlepsi se prijem?

k tomu slouzi tato redukce?

 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/Vnitrni-vybava/antenni-adapter-1-tuner---2-tunery/288/7/48/43/1001

 

Tohle jsem kvuli cene zavrhnul.

http://skodateile.cz/index.php?pg=product∏=148&menu=%C5%A0koda|Octavia%20II%28A5%29|Ant%C3%A9ny%20a%20kabely

 

 

Jeste vim o tehle moznosti ale pry to zase dela problemy v radiu

 

http://www.autio.cz/antenni-adapter-double-fakra-samice-1x-fakra-samec/d-85262/

 

Nevite nekdo cislo orig. anteny? V etce jsem ji nenasel.

 

Napadlo me natahnout tam druhou, nekdo tu ale resil ze musi byt zvlast napajen zesilovac, to stejne je i u originalni? Nestaci tam jen natahnout drat?

Nechtel bych tam rvat nejaky dlouhy "klacek" a pak k tomu bastlit napajeni.

Ideal by byl tam pripojit malou antenu napajenou primo z radia.

Nekdo zase psal ze musi byt obe anteny stejne jinak ma radio snahu preladovat anteny....

 

Bohuzel jsem nenasel zadne tema ktere by konkretne tohle resilo. Vzdy jen jedna odpoved...

 

Za jakekoliv rady dekuji.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja koupil to co uvadis v tretim odkazu a radio hraje docela dobre. Idealni to vyzkouset. Mam ted swinga a pred tim sem mel columba. Jinak zkousel jsem jednotunerovou audienci a ta hrala hrozne. Taky zalezi v jake lokalite se pohybujes a jak jsou tam silne signaly FM vysilani. Kazdopadne columbus v mem aute ikdyz nemam dve anteny hral na jednu super. Swing s tou redukci ma horsi prijem. Ale vetsinou vse naladim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za reakci u nas je to se signalem slabsi, ale na puvodni Stream jsem chytal takrka vse, po zapojeni Audience na 1 antenu to nehralo skoro vubec. Uvazoval jsem i o jednotunerove audienci (jako posleni moznost) ale jestli i ta hraje blbe...

Mas to zapojeno na bily nebo hnedy konektor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem zakoupil ten adapter co mas ty (treti odkaz). Jakmile jsem ho donesl domu tak jsem zjistil ze konektor nepasuje - je moc blizko u sebe.

Da se to ale nedestruktivne rozebrat z toho plastoveho konektoru a pripojit. Rekl bych ze radio hraje +- stejne jako puvodni stream. Takze spokojenost. Diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

zdravím vás.....

pročítal jsem všechny stránky v tomto vláknu, ale nejsem z toho moc moudrý...

 

mám nyní OII 2008, byl v tom Columbus, který mi po slevě vyměnili za SWING, který si ovšem nerozuměl s parkovacím asistentem (neukazoval se obrys auta na displaji), tak mi jej vyměnili za Audience (nebo STREAM - alespoň podle obrázků tak soudím a nevím jaký je mezi nimi rozdíl, když vypadají stejně). Teď se mi sice zobrazuje obrys auta na displaji při couvání, ale nebere mi to MP3 a nefunguje AUX v loketní opěrce. Četl jsem tu různé názory, že se to dá nějak aktivovat, pak zase že to rádio to neumí, atd... 

 

Poradil by mi prosím někdo, jestli tento můj problém má řešení? (přehrátí SW, nebo tak něco)? Popřípadě dá se někde takové autorádio vyměnit za jiné, které by problém vyřešilo? Prosím Vás nepište mi, že si mám koupit nové, apod. :-)

 

Děkuji za případnou pomoc.

 

S pozdravem

 

Suča

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Potrebujem poradiť mám audience mp3 a na mieste keď stojím rádio hra pekne ale za jazdy rádio nevie nájsť dobrý signál a rádio začne chrčať,na diagnostike piše že je všetko v poriadku a signál je 72 db. Poraďte či máte taký istý problém alebo sa to nejako vyriešiť alebo nastaviť niečo v rádiu ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Ahoj, umíte tady někdo zjistit pin k rádiu? koupil jsem Audienci a nemám pin. Mám i VIN auta v kterym bylo kdyby náhodou, tak rádio SKZ7Z4E0000055  VIN TMBGE61ZX62120188. Mám ofocenej malej techničák takže jsem si to neopsal, když jsem rádio krad :kol-31:   akorát neumim vložit obrázek.

Tak už jsem si poradil. Ve škodovce (Louda Teplice) mi bylo řečeno, že to nejde dokud nepřijedu s rádiem v autě do kterýho patří. pokud prej zjistí, že mam v autě rádio, který tam nebylo z výroby, tak vilaj PČR :kol-31:   takže z jejich logiky si nesmim vyměnit ve svym autě rádio... No nic jednomu elektrikáři jsem zaplatil 300,- a mám rádio i s kódem

Editováno: , autor: mtv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mám problém s radiem Audience MP3.

 

Pořídil jsem si toto rádio a nevím proč, ale nechce při FM hledání najít stanice. 

Anténu jsem překontrolovával 2x a je zapojená správně, navíc v předchozím rádiu Stream to bylo bez problému.

Je divné, že nějaké stanice tam mám tam mám naladěné a to hraje normálně dobře.

Navíc když hledám (jednou šipečkou) ručně, tak při správné frekvence stanice, také rádio normálně hraje. Pokud dám automatické hledání (dvě šipečky) tak rádio projede celé spektrum a nenajde nic.

 

Je to zvláštní. Někdo nějakou radu?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mám, zkoušel jsem tu anténu dávat i do druhého konektoru, ale zjistil jsem, že ten druhý má navíc jeden profil a tudíž je jiný a nejde tam dát. Z toho jsem usoudil, že anténa je zapojená do správného konektoru. Teď se divím nad tvou odpovědí. Nicméně je to možné. Mohl by jsi mi prosím objasnit proč to má dva tunery, resp. k čemu jsou dobré a proč musím mít redukci a nestačí ten jeden? Díky za info

Editováno: , autor: HonzaNovis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky 2 tunerum muze radio napr. vyhledavat alternativni frekvenci bez preruseni poslechu (s jednim tunerem se na chvili prehravani prerusilo). Proste mas 2tunerove radio, tak potrebujes rozbocovac nebo 2 anteny. Nejjednodussi mas dokoupit druhou antenu a schovat ji za palubku, jak psal MajklGT. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...