Přejít na obsah

AUDIENCE


tengler

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj chlapy, muzu mit dotaz? Koupil jsem si do auta audienci mistro streamu, kterej neumel ani mp 3. Vsechno funguje, klime ukazuje, volantem jde ovladat, park senzory ukazujou. Ale nejde mi RDS a radio ma spatnej signal, prisuzuju to tomu ze mem zapojenou jen jednu antenu a radio je dvou tunerovy. Mate nekdo vzkousenou nejakou rozdvojku, nebo jiny reseni? Dekujiu za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím chlapáci, tak jsem si koupil dvoutunerovou Audienci MP3 , za původní první audienci.  Auto mám z přelomu roku 2005/6.

 Co s dvěma tunerama když je v autě jedna anténa sem se tu dočetl a už vyřešil, ale druhý den(skoro třetí) od instalace přijdu k autu a baterie měla něco kolem 8V, po nastartování přes kabely dobíjí jak má, baterka by měla být taky o.k. nemůže mě ta nová audience vybíjet baterku skrze gateway?  Pročetl jsem tu toho dost, ale na tohle jsem nenarazil.

Díky za odpovědi. 

Editováno: , autor: mmazalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...