Přejít na obsah

AUDIENCE


tengler

Doporučené příspěvky

Tak čudliky už mi cestujou dobírkou domů.

Dodávaj je v sadě 6ks za 120kč.

Díky za odkaz na ten VISTEON.

No jo Visteon není Blaupunkt . Blahopřeji ,že se ti to povedlo objednat .

A to byl u Blaupunktu takovej hroznej problém?

To teda ano , za přední panel i s výměnou chtěli cca. 5,500 Kč . Podotýkám ,že se jednalo pouze o rámeček bez čudliků .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
No jo Visteon není Blaupunkt . Blahopřeji ,že se ti to povedlo objednat .

A to byl u Blaupunktu takovej hroznej problém?

To teda ano , za přední panel i s výměnou chtěli cca. 5,500 Kč . Podotýkám ,že se jednalo pouze o rámeček bez čudliků .

A jakou hodnotu má to rádio, prosimtě? Jestli nebylo lepší koupit nový..? ale od blaupunktu těžko, jsou schopni vyrobit kazetovej přehrávač a za 10 ho prodat.. už nic lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jakou hodnotu má to rádio, prosimtě? Jestli nebylo lepší koupit nový..? ale od blaupunktu těžko, jsou schopni vyrobit kazetovej přehrávač a za 10 ho prodat.. už nic lol

Jelikož mám Nexuse tak asi nějakou hodnotu mít bude. Ale udělal jsem to následovně . Koupil jsem nového Nexuse a toho starého s poškozeným rámečkem jsem prodal . Jednoduše jsem rámeček přestříkal na stříbrnou metalízu a bylo hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobře, ale původně jsi psal, že přední panel u Blau stál 5500Kč, pak se Komárek zeptal, jakou hodnotu to rádio mělo a jestli nebylo lepší koupit nový (logicky si vydedukuju, že má na mysli toho Blau) a pak jste do toho zase zatáhli Nexuse a že ten nějakou hodnotu asi mít bude. tak jsem prostě asi idiot, ale podle mě jeden mluvíte o voze a druhej o koze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám dotaz. Uvažuji o tom koupit si Octavii II bez rádia, koupit orig.rádio audience na inzerát (cena kolem 7000 Kč oproti 21500 od škodovky) a nainstalovat. Je nějaký problém s instalací a příipojením tak, aby se mi vše zobrazovalo tak jak má (maxidot, rádio) nebo v tom je nějaký problém abylo by tedy lepší koupit orig.rádio rovnou s autem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz. Uvažuji o tom koupit si Octavii II bez rádia, koupit orig.rádio audience na inzerát (cena kolem 7000 Kč oproti 21500 od škodovky) a nainstalovat. Je nějaký problém s instalací a příipojením tak, aby se mi vše zobrazovalo tak jak má (maxidot, rádio) nebo v tom je nějaký problém abylo by tedy lepší koupit orig.rádio rovnou s autem?

Odpověď zde na fóru najdeš asi desetkrát jenom musíš hledat a zbytečně nevytvářet nové téma.

Prosím uzamknout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
no dobře, ale původně jsi psal, že přední panel u Blau stál 5500Kč, pak se Komárek zeptal, jakou hodnotu to rádio mělo a jestli nebylo lepší koupit nový (logicky si vydedukuju, že má na mysli toho Blau) a pak jste do toho zase zatáhli Nexuse a že ten nějakou hodnotu asi mít bude. tak jsem prostě asi idiot, ale podle mě jeden mluvíte o voze a druhej o koze

Oba o voze i o koze - Nexus je vyrobený firmou Blaupunkt...

Když už se o tom bavíme, nemáte někdo manuál k Audienci?? Potom co mi Nexus v autě vydržel 2týdny jsem zvolil bezpečnější cestu a dal tam normální Sony s MP3¨, ale zvuk byl nádhernej, asi jako když hraje malej tranzistorák v plechovým kýblu a tak jsem teď koupil jetou Audienci, snad tam vydrží déle.. :feve:

Editováno: , autor: Zdrahy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKAJA - Díky :palec2:

JirkaK - Nexus má v podstatě hudební funkce jako první Stream - bez MP3, za ty prachy je to spíš o té navi. Za ty dva týdny co jsem s ní jezdil jsem byl vážně spokojený, no a co se týká zvuku byl dost slušný, obzvlášť s porovnáním s tím Sony (asi za 5000,-) co tam mám teď. Jsem moc zvědavý až tam odpoledne nacpu tu Audienci, obzvlášť na kvalitu rádia, když to má dva tunery..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nainstaloval jsem Audienci (použitou), hraje perfektně, ale objevili se mi 2 problémy

1) mám tam BT HF sadu od Nokie - připojená tak jak by měla podle samolepky na Audienci - je tam drobný rozdíl v zapojení Mute konektoru - není v velkém MOST (jako jsem to měl na Nexusu, ale v tom malém na spodní části, stejně jako vstupy na repro. Zapnuto, vše funguje, ale telefon je slyšet hrozně potichu musím vytočit hlasitost naplno, což je blbý a hrozně to přitom šumí... S Nexusem šla normálně..

2) nejde mi ladění staníc. Zmáčknu tu dvojitou šipku a rádio ladí a ladí a ladí... ale nikde na žádné stanici nezaparkuje když ji tam naklikám ručně, hraje dobře a jde uložit, ale Seek funkce zkrátka nějak nejde nebo co..

Otázkou je, jestli mám něco blbě nastavené, nebo jestli je závada na rádiu..

máte někdo tušení o co může v těchto problémech jít??

saprlot, dal jsem to sem 2x, prosím jestli by to duplicitní admin mohl smáznout ;)

Editováno: , autor: Zdrahy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nainstaloval jsem Audienci (použitou), hraje perfektně, ale objevili se mi 2 problémy

1) mám tam BT HF sadu od Nokie - připojená tak jak by měla podle samolepky na Audienci - je tam drobný rozdíl v zapojení Mute konektoru - není v velkém MOST (jako jsem to měl na Nexusu, ale v tom malém na spodní části, stejně jako vstupy na repro. Zapnuto, vše funguje, ale telefon je slyšet hrozně potichu musím vytočit hlasitost naplno, což je blbý a hrozně to přitom šumí... S Nexusem šla normálně..

2) nejde mi ladění staníc. Zmáčknu tu dvojitou šipku a rádio ladí a ladí a ladí... ale nikde na žádné stanici nezaparkuje když ji tam naklikám ručně, hraje dobře a jde uložit, ale Seek funkce zkrátka nějak nejde nebo co..

Otázkou je, jestli mám něco blbě nastavené, nebo jestli je závada na rádiu..

máte někdo tušení o co může v těchto problémech jít??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ladění jde, ale tady v Praze by to mělo hledat jedno rádio za druhým, ale ono najde tu a tam... když už něco.

No a HF už jede, dnes jsem to celý vyndal a očistil konektory, co kde bylo napájený (spojení kabelů) jsem předělal a chodí to jako víno :)

No teď ještě dořešit to ladění a bude to. Jo a dva ze čtyřech šroubů držící Audienci na místě jsem upravil vrtačkou - rádio teď jde vyndat bez toho zprávného nářadí trochu hůř ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod jsem prolezl, ale nic. Na PTY mám nastaveno "None" takže by to mělo při Scanu najít každou stanici a ono nic... tu a tam zastaví, nejčastěji Bonton, Wave a tušímF1, jinak to jede jako by tam žádná stanice nebyla. Každopádně když si dám práci a nadatluju to ručně, hraje to fajn, popř. z paměti taky. AM vyhledávání funguje normálně ale FM :( nemáte někdo tušení??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod jsem prolezl, ale nic. Na PTY mám nastaveno "None" takže by to mělo při Scanu najít každou stanici a ono nic... tu a tam zastaví, nejčastěji Bonton, Wave a tušímF1, jinak to jede jako by tam žádná stanice nebyla. Každopádně když si dám práci a nadatluju to ručně, hraje to fajn, popř. z paměti taky. AM vyhledávání funguje normálně ale FM :( nemáte někdo tušení??

Tak zkus zajet teda do servisu no. At ti kdyz tak prehrajou software.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...