Přejít na obsah

Olej v sacom potrubi 1.9 TDI


Tibio

Doporučené příspěvky

Nazdar Octavaci

Dnes sa mi stalo nieco naozaj zvlastne. Pri vymene klinoveho remena som daval dole saci trakt medzi sanim a medzichladicom stlaceneho vzduchu. V celom sacom trakte bol olej (dost oleja) :(. Urcite motorovy olej (turbo je mazane olejom z motora). Dost som sa zlakol. Typujem to na turbo, lepsie povedane tesnenie loziska turba. Prosim poradte mi co dalej a ci sa uz niekto s takouto zavadou stretol a ako to riesil. Aj ked mam pocit ze ma vymena turba neminie. Za kazdu radu velmi dakujem. Podotykam ze na vykone ziadny ubitok nieje. Jazdim normalne a nijak Octavke neslapem. Stav oleja je v norme

Pozn. Pri vonkajsie kontrole turba som zistil takisto maly unik motoroveho oleja

Octavia 1.9 TDI 66 kw r.v 98 naj. km 210 000

Ak by ma neminula vymena turba tak prosim nejaky dobry link alebo osobny kontakt na email. Dakujem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak to funguje u TDI,ale me stejne problemy delal motor 1.1 benzin u Golf I a tam to byly zapecene krozky....ale to byl benzin a o hodne starsi motor.

Nazdar Octavaci

Dnes sa mi stalo nieco naozaj zvlastne. Pri vymene klinoveho remena som daval dole saci trakt medzi sanim a medzichladicom stlaceneho vzduchu. V celom sacom trakte bol olej (dost oleja) :(. Urcite motorovy olej (turbo je mazane olejom z motora). Dost som sa zlakol. Typujem to na turbo, lepsie povedane tesnenie loziska turba. Prosim poradte mi co dalej a ci sa uz niekto s takouto zavadou stretol a ako to riesil. Aj ked mam pocit ze ma vymena turba neminie. Za kazdu radu velmi dakujem. Podotykam ze na vykone ziadny ubitok nieje. Jazdim normalne a nijak Octavke neslapem. Stav oleja je v norme

Pozn. Pri vonkajsie kontrole turba som zistil takisto maly unik motoroveho oleja

Octavia 1.9 TDI 66 kw r.v 98 naj. km 210 000

Ak by ma neminula vymena turba tak prosim nejaky dobry link alebo osobny kontakt na email. Dakujem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...