Přejít na obsah

Rainbow 265


Doporučené příspěvky

Chci si koupit do Fabie do předu repra Rainbow 265, namontovat je přes plastový redukce (výšku mají prý 38mm).

Hloubka repra je 63mm , vejdou se mi tam? Někde jsem četl že jo, někde že ne... Jak je to tedy?

Vejdou mám ve dveřích model Rainbow SLX 265 Deluxe. Kroužky mám sice MDF, ale výšku mají také 38mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, a není to moc natěsno? Jak si s nima spokojenej? Můžu se ještě zeptat co máš vzadu?

Natěsno tam sice jsou, ale jen z jedné strany - tam je totiž u fabky trochu prohlá ta lišta stahovačky. Ale na těch reprákách jsou gumové kryty na magnetech, takže se stlačí trochu jen ta guma. Vzadu mám Rainbow SLX210. Basák místo origa a vejškáč je před tím basáčkem nasměrovanej dopředu. V sadě k reprákům je vše potřebné. Jinak co se týče zvuku jsem max. spokojen. Jen je potřeba kompletně vytlumit přední dveře včetně stahovačky a tapecu. Hrajou velice slušně basy, takže kdo není náročný, nemusí instalovat SW. Kdybys chtěl víc info napiš SZ. Jinak ti můžu poslat i foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...