Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
tucnak01

Aux pro Symphony

Doporučené příspěvky

Zdravím, chci se zeptat, jestli by to fungovalo i na radio ze Seatu Ibiza. A jestli by se musely nastavit jine paramatry, tak ktere. Dekuji mockrat

post-88104-0-52098300-1397763008_thumb.j

Editováno na Skyp

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Dobry den

Mam tento aux adapter https://www.speedtech.cz/product/2149/aux-adapter-audio-audi-seat-skoda-vw-ford-3-5mm-jack-

Pri prehravani hudby cez tento AUX adapter v reproduktoroch pocut cvakanie a cim vyssia hlasitos tym je to horsie

deje sa to iba ked je radio ukostrene najprv som to mal na sroubiku na zadnej stene radia potom som skusil obist

tuto inastalaciu a natiahol som novy kabel z baterie ale stale to iste jedine kedy to nerobi a hra to cisto je ked kostru odpojim

lenze bez odpojenej kostry pri dalsom vlozeni kluca sa nenacita cd menic vypisuje no cd cize pri spusteni radia musi byt ukostrene.

Dakujem za pomoc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, v aute mám ešte staré rádio Škoda Auto Symphony na kazety, v kufri CD menič (viď. foto). Nechcem ho meniť a preto sa pýtam, či existuje niečo také ako AUX adaptér ? Hľadal som aj niečo na nete, len neviem, či je vôbec nejaký kompatibilný s týmto rádiom, poprípade mi viete niečo odporučiť ? (Hodiť nejaký link a pod.. ) 

Ďakujem pekne 😊

IMG_20190112_222935.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se