Přejít na obsah

Klakoson netroubí


reddy

Doporučené příspěvky

zjistil jsem, že mě netroubí na Octě klakson, říkám si v pohodě, to je pojistka, ale ouha, pojistka je ok, ale raději jsem ji i tak vyměnil za novou a nic. jenom za pojistkama když tlačím na klakson slyším cvakání, tak se zeptám, je tam nějaký relátko, nebo něco podobnýho, co se mohlo pokazit. popř. je vadnej samotnej klakson?

díky za rady, sice to vypadá jako blbina, ale v tom šíleným provozu denně po Brně ten klakson fakt potřebuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistil jsem, že mě netroubí na Octě klakson, říkám si v pohodě, to je pojistka, ale ouha, pojistka je ok, ale raději jsem ji i tak vyměnil za novou a nic. jenom za pojistkama když tlačím na klakson slyším cvakání, tak se zeptám, je tam nějaký relátko, nebo něco podobnýho, co se mohlo pokazit. popř. je vadnej samotnej klakson?

díky za rady, sice to vypadá jako blbina, ale v tom šíleným provozu denně po Brně ten klakson fakt potřebuju

Houkačka má svoje relátko na relé boxu, který je pod plastem nad pedálama. Nejdřív bych ale zkontroloval kontakty na samotném klaksonu, který je na řidičově straně v podběhu bod světlem. Zjisti, jestli tam jde 12V při troubení, občas ty konektory oxidují, tak je chce očistit. Pokud by tam 12V šlo a kontakty byly OK, tak ještě zkusit samotnou houkačku připojit na baterku, jestli trubí.

Pokud tam 12V nepůjde, je zrada nejspíš v relátku.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
a ako sa najlahsie dostanem ku klaksonu ? . Mne prestane trubit, ked vela prsi a na ceste je vela vody. Minule mi vyschol po case a trubil, ale teraz je uz mesiac nefunkcny, tak sa musim nanho pozriet, ale neviem, ako sa k nemu najlahsie dostat.

Zespoda nebo se štíhlejma rukama i zeshora před baterkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne na felde taky netroubil klakson, problem byl v tom ze se mi dostalo pres zimu kus soli na kabel u klaksonu, prozralo se to pres buzirku a dokonce to prerusilo i ten kabel, po odstraneni soli a spajeni dratu, zase behal jak novej :)

Editováno: , autor: veryday
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...