Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček


bubi

Doporučené příspěvky

Tak jsem byl dnes ve Škodovce zjistit cenu vyhřívaných deček a tam sem přisel nato, že dečky se rodělují na před faceliftem kdy jsou stejné jak na levou, tak na pravou stranu a po facelitu, kdy už jsou rozlišeny na pravou a levou. Hlavní důvod proč se ptám je ten, že dečka do předfaceliftu stojí 1500,- oproti po faceliftu za 750,- Víte někdo v čem se lyší, popřípadě jestli jsou záměné? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vím no že dvojkové Fábie už maj jen dvě polohy vyhřívání, ale právě tyhle dečky byly obě na Fábii jedičkovou a to jesli mě pamět nešálí, tak ty maj právě jak před tak po faceliftu poloh 5. Napadlo mne jestli v tom nehraje roli ten počet ŘJ na vyhřejvání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti to nějak pomůže,tak v Etce to je takto:

do 9.1.2005 vložka pro vyhřívání polštáře (bez rozlišení strany) 6Y0 963 555 B (díl obsahuje 2 ks deček) za 1507 Kč

od 10.1.2005 vložka pro vyhřívání polštáře:

- vlevo 6Y0 963 555 D za 744 Kč

- vpravo 6Y0 963 555 F za 744 Kč

post-32075-0-05245200-1356784693_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to se pán ve Škodovce nezmínil, že za těch 1500,- jsou tam oba dva kusy, takže cena vlastně plus mínus stejná pokud by byly sedáky záměný, jelikož sedačky mám z předfacu a potřebuju jenom ten sedák vyhřívaný (opěrku mám v poho). Snad se tu někdo najde kdo už to řešil. Jinak díky, aspoň si mi do toho vnesl trochu víc světla :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mě pomohlo tohle: http://forum.skodahome.cz/topic/121098-vyhrivane-sedadla-problem/#entry1680567

 

 

 

Tiež mi nehriala sedačka a tiež keď som to premeriaval avometom a zdalo sa to všetko OK. Problém bol v studenom spoji termistora, ktorý je bezvývodový. Ten sa nachádza v strede sedáka, cca 4cm od operadla. Takže to treba odčalúniť a dostať sa k tomu termistoru. Stačí ho len preletovať, ale už keď som to mal rozobraté ja som dal nový. Ak si dobre pamätám bol to 4k7 negatív. Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Čau kluci, mohl by mi někdo pro ověření říct čísla dílů..respektive čísla protikusů (=konektorů) těchto zařízení? Nefunguje mi etka.

 

Zelené díly na fotce jsou ze sedaček F2 Sport, které mají výhřevy a jsou bez pytlů. Toto mám namontované v autě ( F1 r.v.00 kde výhřevy sedaček nebyly, pouze pytle v sedačkách)

 

Dokoupil jsem tyto spínače:

6Y0 963 564 A

6Y0 963 563 A

 

 

díky:)

post-22147-0-46872500-1367419154_thumb.j

post-22147-0-09642300-1367419166_thumb.j

Editováno: , autor: Krtek6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

co prosim znamena pozice 4 ve ctverecku? viz obrazek

 

dekuji

 

PS. jedna se o schema zapojeni vyhrevu sedacek v F2 (zapojuju je do f1)

 

attachicon.gifsh.jpg

Je tu i přesný návod na zapojení a zprovoznění v instalačních manuálech, pohledej a najdeš.

Já to mám taky tak sedačky z FII namontovaný a upravený podle toho návodu, plně funkční výhřev v FI paráda a spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu i přesný návod na zapojení a zprovoznění v instalačních manuálech, pohledej a najdeš.

Já to mám taky tak sedačky z FII namontovaný a upravený podle toho návodu, plně funkční výhřev v FI paráda a spokojenost.

 

nic takoveho tu neni, dodam ze nemam zadnou pripravu na vyhrev ani jsem vyhrev v f1 nemel.. i tak uz mam ale zapojeno.. ikdyz nejak divne- 1stupen vyhrevu si zapinam na svem tlacitku a druhy stupen vyhrevu si zapinam na druhem tlacitku ( na druhe sedacce to saym obracene), nechapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobry den, Mam doma vyhrievane sedacky s dvoma RJ. Chcel by si dorobit kabelaz len neviem ako to spravne zapojit :( po precitani budem potrebovat asi toto 

1x6Q0 972 773F - konektor do ovladače, 1x6Q0 972 773E - konektror do druhého ovladače, 1X 1J0937714 - 1/2 konektoru do ŘJ pod sedačku, 1X 1J0937713 - druhá 1/2 konektoru do ŘJ pod sedačku a piny 4x malé do konektoru co je v ovladači, 4x střední do konektoru do ŘJ, 2x velké do toho stejného konektoru do ŘJ a vsetky krat kedze to su piny na jednu. kdo by poradil ju spravit a zapojit? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...