Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček


bubi

Doporučené příspěvky

jak narocne je dodelat vyhrev sedacek? auto mi stoji venku a v zime je to dost hardcore nez se zahreje, teda chlapi to snesou ale druha polovicka skemra o vyhrev na prdelku :)...takze jen dotaz jak je to narocne a jestli je to vubec ucinne, jde mi o to, abych tim hlavne preklenul fazi nez zacne auti topit...jak rychle ten vyhrev zacne fungovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to hřeje do půl minuty, taky jsem si to dodělával. Nejhorší je rozebrání a složení sedaček kvůli montáži vyhřejvacích vložek. Pak rozebrat přístrojovku a natáhnout kabely, toď vše. Někdo v bazaru prodával komplet sadu vyhřejvání, ale už nevim za kolik. Jinak ve škodovce to vychází dost draho,,, B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nad tym tiež rozmyšlam ale asi to už toto leto nestihnem..

pre zaujimavost ceny..

RJ vyhrievanych sedačiek 3000SK (neviem či ne su treba dve..)

vyhrievacia dečka lava 1400SK

vyhrievacia dečka prava 1400SK

vyhrievacia dečka na chrbat 1900SK

ovladače á 900SK...

šupa, ceny su cca tak ma nebite ak som napisal viac alebo menej:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky ale asi nevis jak je to narocne na montaz...musi se dovest kabely atd ze...mas to origo co?

Urcite sezenes navod,jak na to..Ale montaz bude nejhorsi u tech sedacek dostat tam ty decky,ale kabely natahnout to je v pohode...tady to prodava sadu za 2100,-

VÝHŘEVY

dobra cenáá

uaaaa v utorok idem do čiech:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem si to pred 14 dny a uplne v pohode.Pro me byla nejvetsi mrd.... odcalounit a zase zpatky zacalounit sedacky.Jinak s kabelazi je to v poho a nic tezkeho, pokud si s tim budes vylozene hrat , tak to mas za vikend hotovo.Je to fajn, jen se tesim na ty flekate sedacky v zimne, kdyz po jedu z hor ze snoutu a budu mit promocene kalhoty a zaply vyhrev :(:(:( Jinak ted po ranu kdyz to zapnu tak to na 3 stupen jde citit po nejakych 50metrech jizdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem  si to pred 14  dny  a  uplne  v  pohode.Pro me  byla nejvetsi mrd.... odcalounit  a  zase zpatky  zacalounit  sedacky.Jinak  s  kabelazi  je  to  v poho a  nic  tezkeho, pokud  si  s tim  budes  vylozene  hrat  , tak  to mas  za  vikend  hotovo.Je  to  fajn,  jen  se  tesim  na  ty  flekate  sedacky  v  zimne, kdyz  po  jedu  z  hor ze  snoutu  a budu  mit  promocene  kalhoty  a  zaply  vyhrev :(  :(  :( Jinak  ted  po  ranu  kdyz to zapnu  tak  to  na  3  stupen  jde  citit po  nejakych  50metrech  jizdy.

Tak si dej pozor!!!!Jelikoz na sedackach nesmi byt nic mokreho a ani se nesmi myt vodou jen vlhkym- velmi vlhkym hadrikem..Tak at si svoji paradicku neznicis... ;)

Editováno: , autor: ...GeOrGe...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delal jsem  si to pred 14  dny  a  uplne  v  pohode.Pro me  byla nejvetsi mrd.... odcalounit  a  zase zpatky  zacalounit  sedacky.Jinak  s  kabelazi  je  to  v poho a  nic  tezkeho, pokud  si  s tim  budes  vylozene  hrat  , tak  to mas  za  vikend  hotovo.Je  to  fajn,  jen  se  tesim  na  ty  flekate  sedacky  v  zimne, kdyz  po  jedu  z  hor ze  snoutu  a budu  mit  promocene  kalhoty  a  zaply  vyhrev :(  :(  :( Jinak  ted  po  ranu  kdyz to zapnu  tak  to  na  3  stupen  jde  citit po  nejakych  50metrech  jizdy.

Tak si dej pozor!!!!Jelikoz na sedackach nesmi byt nic mokreho a ani se nesmi myt vodou jen vlhkym- velmi vlhkym hadrikem..Tak at si svoji paradicku neznicis... ;)

Prosim te???????????Nevim jak U Skodovky, ale v Oplu jsem je mel 4 roky a zapinal jsem ty vyhrevy i po mokrym vysavaci.Zase neprehanej, jsou to jen kecy.Jinak je tam mam uplne na hovno, abych byl posrany z kazde kapky vody na sedadle -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cisteni sedadel mokrou cestou Skodovka nedoporucuje, tak na tom mozna neco bude, nicmene tak horke to zas skutecne neni. Taky uz jsem na tom parkrat v lete sedel v plavkach a nic se nestalo.

To si myslim ze nedoporucuje nikdo,ale ty naaaadherne svetle ve FRS jsou tak dobre si je vymontovat a sedet na nich v obyvaku pred telkou :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi, mám sedačky s výhřevem - dokoupené, takže mi pouze trčí ze sedačky kablík, našel by se někdo poblíž Brna, kdo by to uměl zapojit. Nemám k tomu nic, ale to tlačítko na ovládání snad nebude problém a zbytek nevím co je potřeba. Nedělal něco takového Vaša?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...