Přejít na obsah

Vyhřívání sedaček


bubi

Doporučené příspěvky

Tak nakonec jsem to plus z pojistkove skrine napojil hned na relatko X kontaktu. Vyrivani slape jak ma, je to parada -_-:p:rock::specool::palec2:

Jinak dekuji vsem, co mi pomohli se zapojenim, bez nich bych to asi nezvladl. Jmenovite Cosby a Cidling :worthy:worthy:worthy

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosbymu jsem psal a ted nic nemá.Jsem z Prahy.

škoda že si nenapisal skorej mohol som kupiť konektory a urobiť ti kabelaž, idem totiž bud tyžden do prahy:-)

Tak to je škoda,a na dobírku by to nešlo?Zima na krku a v autě hrozná kosa ráno.

Sorry Majk, nemam teraz moc času, ešte raz sorry

ale ked to bude aktuell sa ozvem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosbymu jsem psal a ted nic nemá.Jsem z Prahy.

škoda že si nenapisal skorej mohol som kupiť konektory a urobiť ti kabelaž, idem totiž bud tyžden do prahy:-)

Tak to je škoda,a na dobírku by to nešlo?Zima na krku a v autě hrozná kosa ráno.

Sorry Majk, nemam teraz moc času, ešte raz sorry

ale ked to bude aktuell sa ozvem

Dík.Cidling se nabídl a kabeláž mi pošle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ukostrene to mam, plusovy kabel mam v pojistkove skrini na pozici 63, ale kam pripojit vodic z teto pozice na X kontakt to nevim ... Z relatka to vede primo do svazku a pak uz to nikde nevidim. :(

které to rele je pro Xkontakt?Mám všechno zapojený a chybí mi jen napájení.Nemůžu kvůli tomu smontovat auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za rele pre X kontakt su napojene napr poistky 32 a 68

do r 2003 su to farby vodičov

32 - čierno/žltá 1ka

68 - čierno/žltá 2,5ka

na PIN 2 konektoru spínaču svetiel 2,5ka čierno/žltá

od r 2003

32 - červeno/čierna 1ka

68 - červeno/čierna 2,5ka

na PIN 2 konektoru spínaču svetiel 2,5ka červeno/čierna

čiže sem to môžeš napojiť

ak by si sa rozhodol pre ten kabel k svetlam, radšej ho orozober a odsleduj kam do zväzku vedie a kde sa vetví, pravdepodobne sa bude vetviť aj s tymi k poistkam a tam to napoj, ak by si to napojil na ten konektor napriklad mohli by ti vznikať väčšie straty na tom vodiči čo by sa prejavilo slabšim svietenim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
No myslím,že jsem tu dokonce někde dával foto,jak jsem to dělal ve Fábii,hledej

Díval jsem se na různé montáže, dost dobré. Nechtěl by ses třeba i trochu přiživit? Mi vyhřívání taky schází, ale sám si na to netroufám. A do Kopřivnice nebo do Štramberka to mám kousíček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak vyhřevy už funguji asi 2 měsíce, ale ještě nemám vyřešenou jednu věcičku a to ovladače na palubovce. Ovladače obou vyhřevu mi odstavaji - viz foto.

Je to určitě způsobem uchycení v palubovce. Na ostatních ovladačích jsou po stranach takové ty plíšky které drží ovladač v palubovce. Na ovladačích vyhřevu je tam ale nemám a co jsem se dival tak ty klasické plíšky tam ani dat nepujdou - není tam pro ně taková ta drážka a v místě zobáčku na plíšku nejdou ani rozebrat.

Může někdo poradit jak to tam má vypadat.

foto odstavani ovladače řidiče:

post-10-1172391905_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto ovladače vyhřevu sedačky - plíšek tam není a nevím co misto něho tam má být.

- teď mě napadlo - nestrka se ten plíšek přes tu velkou drážku a nějak se tam zasune????

- sem se koukal do etky tak je tam nějaký plíšek ale nikde sem ho zvlášť nenašel - dá se vůbec zvlášť sehnat

post-10-1172392072_thumb.jpg

Editováno: , autor: brunoos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FAkt  te  tam chybi  ty  plisky, bejku.Prijed  do havaku, ti je ukazu=))

Co z toho že mi je ukažeš. Jedině že by ses na chvíli otočil a nedaval pozor :D

p.s. psal jsem ti SZ kvuli drzaku loketky - co ty na to

Editováno: , autor: brunoos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že byl Profor rychlejší, takže už to sem dávat nebudu. Nějak jsem se k tomu nedostal tak soráč za spoždění. Tu kabeláž na ty výhřevy jste si dělali sami, nebo někde šikovně nakoupili. Potřeboval bych je tak až budeš někde šlohat plíšky tak pro mě šlohni kabeláž :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že byl Profor rychlejší, takže už to sem dávat nebudu. Nějak jsem se k tomu nedostal tak soráč za spoždění. Tu kabeláž na ty výhřevy jste si dělali sami, nebo někde šikovně nakoupili. Potřeboval bych je tak až budeš někde šlohat plíšky tak pro mě šlohni kabeláž :)

Kontaktuj človíčka jménem -Cidling , ten Ti kabeláž určitě udělá -_- já jsem ji teď od něho bral a :palec2:

Editováno: , autor: li.ška
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Dnes ráno jsem zjistil, že mě nehřeje moje sedačka. Tak jsem zkusil prohodit ovladače a u druhá sedačka funguje normálně. Tak jsem potom pod sedačkou měřil konektor a do sedačky nejde proud. Nevíte někdo co s tím? Ještě jsem si říkal přehodit relátka, koukal jsem na ně ale nevím jaké to jsou. Za informace děkuji Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hřeje druhá sedačka, je společná pojistka SB63 v pořádku. Řídící jednotka ("relátko" - na obrázku úplně vpravo) je umístěna pod každou sedačkou. Na šestipinovém konektoru A je přívod 12V od pojistky na 4pinu černožlutý vodič. Pokud tam +12V není a na sousední sedačce je, bude chyba v kabeláži.

Na pinu 3 (hnědý vodič) je kostra, pin 2 (černobílý) řízení teploty od potenciometru, pin 1 (hnědočerný) propojení s centrální ŘJ

post-516-1189832003_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...