Přejít na obsah

Kdybyste nekdo hledali Eflika


kamarad

Doporučené příspěvky

preto opatrnosti nie je nikdy dost :(

p.s.: preto chlapi serte na skusanie maximaliek a dokazovania komu to kolko ide je uplne jedno kto ma co pod kapotou. aj 1,0MPI ide dost rychlo na zabitie. kol119

nezabudat na jedno: HLAVNE BEZPECNE darazit do ciela v poriadku.

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím na něj celý den. I když jsem se s ním snad nikdy nebavil po icq ani SZ, dost mě to vzalo :( Projížděl jsem jeho témata zde na foru a je to děsný, když čtete jak sehnal světla a jak si s nima vyhrál a jak chtěl nárazník s ostřikem......... a ted je konec :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo cosby je to on. ze vseho mel strasnou radost, zil autem, miloval ho , kdyz si vzpomenu jak mi ve ctvrtek u me na zahrade ukazoval sve nove velké prave zrcatko a jak sme se jako obvykle spickovali ze tdi je kourici sunt a htp dobije svet., domlouvali se jak si nechame nastrikat kliky do barvy oba dva......chce se mi az brecet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva chlapi tiez zdoraznujem davajme na seba pozor a budme ohladuplny :( !!! Uprimna sustrast !!! odkaz pre Efika: maj sa v tom nebi dobre raz sa tam vsetci stretneme :( Ahoj

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...