Přejít na obsah

Jak rozebrat sedadlo=montáž výhřevů


OloZX6R

Doporučené příspěvky

Dnes po obědě jsem se pustil do rozebírání sedadel kvůli vyprání potahů, zašití potahu řidiče a montáži výhřevných vložek. Dělal jsem to už cca po 4 tak mě napadlo udělat fotonávod....bude následovat hromada fotek a ke každý zkusim něco napsat B)

takhle to začínalo, sedačky venku spolu s výhřevnejma dečkama a kabeláží....výhřevy(2000,-) i kabeláž(450,-) jsem koupil zde na foru, ovladače jsem měl sehnané... :palec2:

Jo a sedadla drží v autě na 4 šroubech...a nejdřív odpojit kabely, pokud taky máte 4x bagy

post-935-1189881351_thumb.jpg

Editováno: , autor: OloZX6R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vevnitř je konstrukce opěráku, potřebujeme vyháknout jeden drát z druhýho, aby potah povolil,,, :rock:

ps: omluvte zhoršenou kvalitu fotek, závada není na vašem monitoru, jen je to všechno focený mobilem a už se mi dost klepaly ruce únavou (nejsem totiž gynekolog profesionál a během rozborky si tak určitě budete taky připadat) kol114

post-935-1189884379_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...