Přejít na obsah

Jak rozebrat sedadlo=montáž výhřevů


OloZX6R

Doporučené příspěvky

Dájí se odmonotovat ty krycí plasty bez demontáže sedačky nebo se musí sedačka nejdřív vyndat? A jak se vyndává přihrádka pod sedadlem?

Musíš odmontit sedadla, jinak se nedostaneš ke šroubkům...přihrádka je taky na šroubech B)

Taky díky. -_- Už mi odpověděl cartmanko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Akurat som sa s tym serkal.

Ide to dosť nešikovne, ale musíš na rohu nájsť koniec jednej hrany a tam pichnuť tenký skrutkovač a vypačovať ten plast čo vlastne drží ten poťah až do konca a tak dokola. Ostatok je taky isty. Len bacha na odisťovanie operadiel. Po zničení toho tiahla som zistil ako na to.

Treba v tom "zámku" čo zacvakáva sedadlo ku kasni "odhrnúť" ten koberec a tam je to tiahlo vidieť. Všemožne som sa to snažil odcvaknúť ale nakoniec sa mi to podarilo ulomiť (to tiahlo). Ak to povolí, tiahlo vytiahneš von a potom už pôjde vytiahnuť aj to "okolie - sedlo" tiahla.

nevite nekdo jak rozdelat zadni operaky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravim,je to trochu OT,ale skusim.Mam sportline sedacky vo Fabii 1.Myslim,ze sedaky a konstrukciu maju podobne ako RS (okrem farby potahov).Jedna blba osoba mi sadla na bocnicu nakriz a prevalila mi molitan (asi sa presekol na tej bocnej vzpere) a potah sa mi zvrasnil.Asi tusim,ze ma caka vymena molitanu,tym padom procedura tu popisana.Hladam niekoho zo zapadneho/stredneho SK kto mi to profesionalne vymeni.Otazka 2,je mozne ten molitan objednat v priamo v skodovke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...