Přejít na obsah

18" kola a letni pneu


spidermax

Doporučené příspěvky

Ahojki kluci a doufam ze i holky. Chci poprosit koupil jsem si supr octavku I facelift v kombiku a fakt supr auto, jenze mam na ni origos 15" hliniky a nejak se mi zda ze ji fakt neslusi. Vzhled je vec zasadova a tak chci nasadit 18" kola a nejake dobre nizkoprofilove pneu. Ovsem vubec s tim nemam zkusenosti a tak bych potreboval trochu poradit. Nemate nekdo na Oct I. tyhle kola popripade mi nekdo poradit ceho se vyvarovat nerad bych pak jezdil kazdych 14 dni do pneuservisu. Shanim neco pomer cena vykon diky za info SM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojki kluci a doufam ze i holky. Chci poprosit koupil jsem si supr octavku I facelift v kombiku a fakt supr auto, jenze mam na ni origos 15" hliniky a nejak se mi zda ze ji fakt neslusi. Vzhled je vec zasadova a tak chci nasadit 18" kola a nejake dobre nizkoprofilove pneu. Ovsem vubec s tim nemam zkusenosti a tak bych potreboval trochu poradit. Nemate nekdo na Oct I. tyhle kola popripade mi nekdo poradit ceho se vyvarovat nerad bych pak jezdil kazdych 14 dni do pneuservisu. Shanim neco pomer cena vykon diky za info SM

Něco najdeš v následujících odkazech.Kdyby Tě zajímaly další podrobnosti,pokračuj tam,je zbytečné řešit v dalším vlákně. :palec2:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=13873

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=6888

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...