Přejít na obsah

Parkovací senzory + zobrazeni na radiu


El_Jacobo

Doporučené příspěvky

Zobrazi sa ti normalne ako u OII symbol auta a ukazuje ti priblizovanie sa k prekazke z prava a z lava. Presne ako na OII ci FII. Teda ak mas origo radio (v mojom pripade je to DANCE s mp3). Len ako sme uz spominali, musi to byt z nejakeho dovodu namontovane origo vo vyrobe a nie ako dodatocna montaz...teda aspon zatial to tak bohuzial je...pokial niekto sikovny nieco nevymysli.

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe...kto povedal ze je lepsi? :) Len ma navigaciu navyse. :) To este nic neznamena. Funkcie sa mozu lisit...aj ked viem kam tym mieris...minimalne drahsi. ;) Ale ak ta mozem ukludnit, aj tak ti je ten vizualny ukazovatel naprd. Pozeras sa aj tak do spetakov a pocuvas pipanie...to uplne staci. Mne aj tak stale nie a nie si zvyknut na tu divnu polohu auticka na obrazovke z boku...stale neviem narychlo ci je vlastne prekazka z prava alebo z lava...aj ked v konecnom dosledku mi to uz par raz pomohlo identifikovat ze z ktorej strany prekazka je...ale aj tak je to viac menej zbytocnost...si myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, spatne jsem to napsal :) Neni lepsi, uz jen proto, ze nemam to navigacni CD a nechce se mi hi za 5500,- kupovat :) . MP3 mi to prehraje to mi stačí...Za špatnou formulaci se omlouvám. No pipani je dobry, ale jak jsi napsal, tak nevim na ktery strane mam prekazku. Jen by me to zajimalo jak to je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim pánové neměl by jste někdo podklady z DP Roomstera postupu montáže orig.park. asistenta např. jak sundat nárazník, boky v kufru atd. Děkuji moc za pomoc

Nemáte někdo celou DP na Roomstera v elektronické podobě (PDF)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Zdravim pánové neměl by jste někdo podklady z DP Roomstera postupu montáže orig.park. asistenta např. jak sundat nárazník, boky v kufru atd. Děkuji moc za pomoc

Nemáte někdo celou DP na Roomstera v elektronické podobě (PDF)?

tak park senzory objednany (dokonce i v me barve) a po vanocich budu montovat... tak to nafotim a dam sem navod :palec2:

edit,uz je doma(hura) :band:w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ano, zobrazuje to aj na radiu a cast to vyuzivam. Lebo podla zvuku sa neda rozlisit ci bude kolizia vpravo alebo vlavo. Viac tu:

http://drahovsky.blog.sme.sk/c/121985/Park...ijemnostou.html

Zdravim, jen bych se chtěl zeptat, když couvám a mám parkovací senzory, tak jestli se mi zobrazí na tý obrazovce radia symbol auta, jako třeba u OII. Nebo to u roomsteru jenom pípá? Dík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Mám otázku, máme doma FII r.v.2008 (MR2009). Má originál rádio Dance. Parkovací senzor nemá, ale chcem ho domontovať. Keď som bol service, pozreli VIN, a počítač im povedal, že parkovací senzor sa dá odmontovať, ale nebude zapustený v nárazníku, a nekomunikuje z rádiom. To isté je aj napísané v knihe s originálnym príslušenstvom.

Čo mám teda objednať ak chcem parkovací senzor aby komunikoval s rádiom? V servise sa obávajú, že je treba zmeniť riadiacu jednotku od komfortných funkcií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reprom: Žiaden problém, dá sa to dorobiť. Kúp tu niekde na fóre kompletnú originálnu sadu určenú pre FII/R, treba ju dať niekomu šikovnému namontovať. Na koniec stačí len prekódovať rádio a senzory sa budú zobrazovať aj na rádiu.

Ak by si kúpil sadu z dodatočného príslušenstva, tak táto nepodporuje CAN a preto sa na rádiu nezobrazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...