Přejít na obsah

VÝŠKOV 21.-22.9.


Doporučené příspěvky

jj, já pokud bude rozumně, bych taky jel sobota ráno tam a odpolko zpátky. A kde necháváte stát auta? Jezdíte na ten plac, nebo někde v blízkosti hlavního dění na trávníku? Sice vás neznám, ale tak auta bych vám okouk, když bych vás našel ;)

Já tam ještě nikdy nebyl. Bude to premiéra. Snad by se ještě někdo přidal. Zatím to vypadá, že nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, já pokud bude rozumně, bych taky jel sobota ráno tam a odpolko zpátky. A kde necháváte stát auta? Jezdíte na ten plac, nebo někde v blízkosti hlavního dění na trávníku? Sice vás neznám, ale tak auta bych vám okouk, když bych vás našel ;)

Na hlavní výstavní betonovou plochu vpouštějí pouze tuningové vozy, konají se na ní ještě spinty + gumování, ostatní stojí na trávě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na hlavní výstavní betonovou plochu vpouštějí pouze tuningové vozy, konají se na ní ještě spinty + gumování, ostatní stojí na trávě :)

Kudy se tam jede? Když pofrčím od Brna?? Stojí to něco nebo co? :)

Je to jednoduché tam dojet, když sjedeš na prvním sjezdu na Vyškov, projedeš jím po průtahu pořád rovně až ven směr Pustiměř, Prostějov tak letiště je hned za průmyslovou zónou, nejde to netrefit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tady méně známé značky co mě něčím zaujaly :)

jel jsem kolem,tak jsem se tam stavil,hm,hm,pripadal jsem si se svym autem menecenny

tak to jsi byl ty s tím rezavým favoritem s upadlym nárazníkem s koncovkou z tatry a obrovskym nápisem TUNING přes 1/2 čelního skla ? :smich::smich:

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...