Přejít na obsah

Kontrolky, display, svetla


Timekiller

Doporučené příspěvky

Zdravim...

Mam takovej problem, sem novacek s autama, ale pucil sem si kamosovu fabku 1.4ka benzin a jel sem, na rovny silnici zacaly mrkat svetla a palubovka asi nekolik minut, pak to na hodinu prestalo a pak to zaclo zas mrkat... Pak v prubehu jizdy se rozsvitila zluta kontrolka "volant s vykricnikem" a tak sem vypnul motor a nastartoval a bylo to pryc zas...

jo a taky se jednou stalo ze si vklidu pomalu jedu a najednou jako kdyz brzdi vlak zaclo auto piskat a jako ze dost hlasite, nekde od kola tusim...pak to po pojizdeni zacvakalo a zas to jelo...asi brzda ci co...

nema nekdo pls reseni na moje problemy s autem? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim...

Mam takovej problem, sem novacek s autama, ale pucil sem si kamosovu fabku 1.4ka benzin a jel sem, na rovny silnici zacaly mrkat svetla a palubovka asi nekolik minut, pak to na hodinu prestalo a pak to zaclo zas mrkat... Pak v prubehu jizdy se rozsvitila zluta kontrolka "volant s vykricnikem" a tak sem vypnul motor a nastartoval a bylo to pryc zas...

jo a taky se jednou stalo ze si vklidu pomalu jedu a najednou jako kdyz brzdi vlak zaclo auto piskat a jako ze dost hlasite, nekde od kola tusim...pak to po pojizdeni zacvakalo a zas to jelo...asi brzda ci co...

nema nekdo pls reseni na moje problemy s autem? :help:

[/quote/]

Vím, přesně, co chceš napsat. Problém č. 1 je klasika - snímač serva. Dává špatné údaje a servo tak z ničeho nic zabírá na plný výkon, že poblikávají světla a všechno okolo. Koupil jsem nový snímač serva od SEBA, kterému tímto děkuji, a problém je pryč.

Jíra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...