Přejít na obsah

Chyba 18025


SkOcRS

Doporučené příspěvky

praskla ti žárovka

Vašo, já mám pocit, že žhavení je už v té části, co jsou ledky SMDéčka, tyhle starý desky mají žárovičky jen u spodních dvou řad kontrolek.

tak jsem to byl zkouknout a je tam fakt dioda

ještě bych zkusil akční členy VAGem jestli tam není kontrola kontrolky žhavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se zapomněl jsem to upřesnit...mám. r.v.99 ale mám tam maxidot...dioda je OK

vagem to je projetý ale ten mi ukáže jen chyba 18025

no tak to se s tím budeš muset naučit žít

pokud nevyměníš jednotku motoru za facelift tak to bude psát stále

led u faceliftu je jinak zapojená (nevím přesně jak) a ř.j. motoru při proměření vyhodí chybu

já když jsem dal maxidot tak mi to psalo pak jsem dal faceliftovou ř.j. motoru a vše OK

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou veci.... :palec2:

omlouvám se zapomněl jsem to upřesnit...mám. r.v.99 ale mám tam maxidot...dioda je OK

vagem to je projetý ale ten mi ukáže jen chyba 18025

no tak to se s tím budeš muset naučit žít

pokud nevyměníš jednotku motoru za facelift tak to bude psát stále

led u faceliftu je jinak zapojená (nevím přesně jak) a ř.j. motoru při proměření vyhodí chybu

já když jsem dal maxidot tak mi to psalo pak jsem dal faceliftovou ř.j. motoru a vše OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při koupi auta jsem byl na to upozorněnej že nesvítí kontrolka žhavení (cca před 1,5rokem) - říkali že bude asi vadná ledka

takže jsem jí za celou dobu svítit neviděl a ledka je naprosto OK...nikdy se nerozsvítila...jak zjistím jaký mám kodování budíků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VAGEM, vybrat pristrojovou desku a pak kodovani, opsat cislo (petimistne) a napsat sem.

při koupi auta jsem byl na to upozorněnej že nesvítí kontrolka žhavení (cca před 1,5rokem) - říkali že bude asi vadná ledka

takže jsem jí za celou dobu svítit neviděl a ledka je naprosto OK...nikdy se nerozsvítila...jak zjistím jaký mám kodování budíků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám výpis z VAGU

VAG-COM verze: SVO 304.0

Autosoft

Model: 1U - Skoda Octavia

Kontrola: 01,02,03,08,15,17,19,35,46,56

Adresa 01 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 038 906 018 BR

Díl: G000SG 2113

Kódování: 00002

Dílna #: WSC 31480

1 závad nalezeno.

18025 - kontrolka nazhavovaciho casu (K29) - prerus. / zkrat na kostru

P1617 - 35-10 - - - Sporadická

Readiness: N/A

Adresa 03 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 1J0 907 379 H

Díl: ABS/EDS 20 IE CAN 0001

Kódování: 13304

Dílna #: WSC 31480

0 závad nalezeno.

Vynechána adresa 15-Airbagy

Adresa 17 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 1U0 920 841 C

Díl: KOMBI+WEGFAHRSP VDO V11

Kódování: 16102

Dílna #: WSC 06092

XXXXXXXXXXXXXXXXX SKZ7Z0D2492966

1 závad nalezeno.

01314 - ridici jednotka motoru

49-10 - zadna komunikace - Sporadická

Adresa 19 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 6N0 909 901

Díl: Gateway K<->CAN 0001

Kódování: 00002

Dílna #: WSC 06092

1 závad nalezeno.

01314 - ridici jednotka motoru

49-10 - zadna komunikace - Sporadická

Adresa 46 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 1J0 959 799 Q

Díl: 5B Zentral-SG Komf. 0001

Kódování: 04097

Dílna #: WSC 31480

0 závad nalezeno.

Konec -----------------------------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
a ty máš taky dodělávaný maxidot?

Cau, ne nemam. Mam 1.9TDi / 66KW / r.v. 2000. Dnes jsem mel pristrojovku venku, menil jsem rele 109 a porad nesviti zhaveni. Nevim jestli muze byt dioda zhaveni spatna nebo, kterej kabel (PIN) na svorkovnici u pristrojovky promerit resp. po cem jit. Mel jsem jeste rozdelanou Octavu 1.9 TDi/ 74KW/ 2002 a na rele 109 jsou zapojeny 4 kabely kdez to na me jen 3. Na VAG jsem zkousel akcni cleny a pouze kontrolka zhaveni se nerozsvitila. Vag mi jeste vyhodil dalsi 2 chyby a to: 18020- RJ motoru chybne kodovana, 18057- datovy BUS pohonu:chybejici sdeleni od RJ ABS a posledni ta 18025- kontrolka nazhav. casu K29 prerus. nebo zkrat na kostru. Dale mi stale po zapnuti klicku cvaka ventil v motor. prostoru... je to normalni? Dik za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, ne nemam. Mam 1.9TDi / 66KW / r.v. 2000. Dnes jsem mel pristrojovku venku, menil jsem rele 109 a porad nesviti zhaveni. Nevim jestli muze byt dioda zhaveni spatna nebo, kterej kabel (PIN) na svorkovnici u pristrojovky promerit resp. po cem jit. Mel jsem jeste rozdelanou Octavu 1.9 TDi/ 74KW/ 2002 a na rele 109 jsou zapojeny 4 kabely kdez to na me jen 3. Na VAG jsem zkousel akcni cleny a pouze kontrolka zhaveni se nerozsvitila. Vag mi jeste vyhodil dalsi 2 chyby a to: 18020- RJ motoru chybne kodovana, 18057- datovy BUS pohonu:chybejici sdeleni od RJ ABS a posledni ta 18025- kontrolka nazhav. casu K29 prerus. nebo zkrat na kostru. Dale mi stale po zapnuti klicku cvaka ventil v motor. prostoru... je to normalni? Dik za pomoc.

Budiky z benzin Octavky ....Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...