Přejít na obsah

zapojení airbagu z O2 do FRS


pentadius

Doporučené příspěvky

Kluci - odbornící, :help:

mám problém. Konečně jsem se rozhodl si svého žluťáska trochu vylepšit a sehnal

si volant z ORS2 + airbag s ORS2 a po rozdělání a jsem přišel na to, že mají různé konektory :-(

Měl jsem za to, že by měli být od MR 2006 na Fabii stejné s O2, ale "vedle jak ta jedle" fuck

Umíte mi s tím někdo poradit nebo tu svorkovnici předělat? Jsem momentálně bezradnej :kol-26:

post-7666-1190043663_thumb.jpg

post-7666-1190043644_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si předělej konektor ze starého bagu.

Zní to jednoduše ... Myslíš že to zvládnu a "neztratím" při následné montáži hlavu :-D

hlavne to pak nezapomen vyzkouset :-D

Asi mi to udělá kamarád elektrikář ze servisu ... Dnes uvídíme, jen doufám aby na to bezhlavě nekoukal :smich:

Je to jednoduchý: Hned jak uvidíš, že se airbag nafukuje, tak uteč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď vezmeš dráty z původního volantu a sundáš původní konektor u airbagu (žlutý) a na místo něj dáš fialový od nového volantu - airbagu (musí se při sundání odaretovat tím žlutým středem), nebo přehoď druhé konce, tedy napasuj na konec drátů z nového volantu konektor z konce drátů původního - bacha na zapojení! ať si to nepomotáš, u přehození konektoru airbagu není co přehodit,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď vezmeš dráty z původního volantu a sundáš původní konektor u airbagu (žlutý) a na místo něj dáš fialový od nového volantu - airbagu (musí se při sundání odaretovat tím žlutým středem), nebo přehoď druhé konce, tedy napasuj na konec drátů z nového volantu konektor z konce drátů původního - bacha na zapojení! ať si to nepomotáš, u přehození konektoru airbagu není co přehodit,

Díky kluci, tak už to mám hotový :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...