Přejít na obsah

demontáž tapecy


Draajea

Doporučené příspěvky

zdravim, dnes jsem zajel ke kamaradovi, chteli jsme dat diody do prostoru klik, takze sme je museli napajet na elektriku k elktr. stahovani okynek, jenze skoncili jsme hned na zacatku...kamarad ma mondeo a tam nemusel sundavat cely tapecy, ale ve fabii I (hatchbag) to asi je nutny, odsrouboval jsem tri srouby ze spoda dveri, ale porad to drzelo na takovy ty operce pro ruku, jak je na ni ovladani el. okynek...no a nemohli jsme to proste sundat...vlezli sme na net, sem na forum a nasli sme navod od cosbyho, jenze ani podle toho sme to nedokazali udelat...tam pod tim madlem je takova dirka, do ktery sme strcili drat a tlacili ze spoda nahoru, taky nozem sme se to snazili dostat od dveri, ale proste to drzelo, tak asi po hodine sme toho nechali...muze mi prosim nekdo poradit, jak to sundat? treba i nejak ilustrativne naznacit:) dekuji mnohokrat=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, dnes jsem zajel ke kamaradovi, chteli jsme dat diody do prostoru klik, takze sme je museli napajet na elektriku k elktr. stahovani okynek, jenze skoncili jsme hned na zacatku...kamarad ma mondeo a tam nemusel sundavat cely tapecy, ale ve fabii I (hatchbag) to asi je nutny, odsrouboval jsem tri srouby ze spoda dveri, ale porad to drzelo na takovy ty operce pro ruku, jak je na ni ovladani el. okynek...no a nemohli jsme to proste sundat...vlezli sme na net, sem na forum a nasli sme navod od cosbyho, jenze ani podle toho sme to nedokazali udelat...tam pod tim madlem je takova dirka, do ktery sme strcili drat a tlacili ze spoda nahoru, taky nozem sme se to snazili dostat od dveri, ale proste to drzelo, tak asi po hodine sme toho nechali...muze mi prosim nekdo poradit, jak to sundat? treba i nejak ilustrativne naznacit:) dekuji mnohokrat=)

musíš mít ten drát vhodně naohýbaný a na konci zploštělý, aby s ním šla odehnout ta pacička co drží vršek madla. Chce to hodně zkoušet, na poprvé jsem se taky nemohl trefit. a nebo to prostě urvi a kup si nový plast - stojí cca 60 korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba by mi to mohli sundat nekde v servisu nebo tak...pac jako my to zkouseli tak hodinu s tim dratem a jako je to docela slozity, kdyz tam nevidim a proste tam furt nejak poslepu smatram dratem...ten plast-takovy to madlo stoji zhruba 60 kc? tak to neni zas tak strasny...ale aby ho meli ve skode u nas...:) ale stejne bych to radsi sundal nejak bez poruseni, pac cekam taky na repraky, tak bych nechtel menit ty plasty pokazdy...chtel bych se to naucit sundat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba by mi to mohli sundat nekde v servisu nebo tak...pac jako my to zkouseli tak hodinu s tim dratem a jako je to docela slozity, kdyz tam nevidim a proste tam furt nejak poslepu smatram dratem...ten plast-takovy to madlo stoji zhruba 60 kc? tak to neni zas tak strasny...ale aby ho meli ve skode u nas...:) ale stejne bych to radsi sundal nejak bez poruseni, pac cekam taky na repraky, tak bych nechtel menit ty plasty pokazdy...chtel bych se to naucit sundat...

no stím urváním je to spíš taková varianta pro choleriky :-) Musíš tím drátem nahmatat tu pacičku. Až to jednou otevřeš tak pochopíš co máš hledat a pak už to bude v pohodě. Chcete to zkoušet růrné varianyty naohývání toho drátu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak, tu packu musíš odehnout směrem ven z auta. ;)

ja mel take na to ohnuty šroubováček,ja to delal napoprve pul hodky,bez se podivat nekam do obchodu a prohlidni si ten zobacek,pokud ti to nejde

to musel byt ale nejaky tenky a dlouhy sroubovak, aby se vesel skrz tu dirku a jeste dosahl az k ty pacicce=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak, tu packu musíš odehnout směrem ven z auta. ;)

ja mel take na to ohnuty šroubováček,ja to delal napoprve pul hodky,bez se podivat nekam do obchodu a prohlidni si ten zobacek,pokud ti to nejde

to musel byt ale nejaky tenky a dlouhy sroubovak, aby se vesel skrz tu dirku a jeste dosahl az k ty pacicce=)

jo,jo,dlouhej,uzkej,mel jsem ho na stelovani bohatosti u starych s.120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí slabým nožíkem dloubnout mezi spodní díl a horní díl (nahoře ten menší), vyjmout ho trochu nahoru, pod něj zajede ten větší, tím se odjistí a v pohodě vyndá. Mam to tak natrénované a dneska mi sundat tapec trvá tak dvě minuty :p

tomu moc nerozumim...jaky tam je spodni dil a jaky vrchni? Jinak nozem sem do toho dloubal uz dost=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velkej plast je ten kde das ruku. a ta jeho vrchna cast ked poriadne zatlacis dopredu proti tomu malemu plastu kde je cudlik otvarania okien tak ta velka cast vlezie pod malu cast a vytiahnes velku cast. tym sa ti spristupni na malej casti ten cudlik co musis zapacit aby si ju dal von. bez naradia, bez skrabancov, bez namahy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...