Přejít na obsah

Hladina v nádrži ostřikovačů - kontrolka


Šváb

Doporučené příspěvky

Ve výbavě STYLE (nemám ostřik světel, nádobka 2l) je na palubce vidět kontrolka upozorňující na nedostatek kapaliny pro ostřikovače. Má někdo tento ukazatel fční a s jakou výbavou?

Už jste někdo bádal, jak případně doplnit?

Hladinoměr se dá sehnat v náhradních dílech, ale schéma zapojení a kam jsem zatím nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve výbavě STYLE (nemám ostřik světel, nádobka 2l) je na palubce vidět kontrolka upozorňující na nedostatek kapaliny pro ostřikovače. Má někdo tento ukazatel fční a s jakou výbavou?

Už jste někdo bádal, jak případně doplnit?

Hladinoměr se dá sehnat v náhradních dílech, ale schéma zapojení a kam jsem zatím nenašel.

Po namontování čidla do nádržky musíš natáhnot dráty do přístrojovky. Čidlo hladiny ostřiků je ve svorkovnici přístrojovky pin 30. Dál se musí (alespoň u oct. II to tak je) přes diagnostiku nastavit že čidlo je vestavěno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaujimave.. na OII to nemam a dost ma to fakt stve.. vie to niekto dorobit na oktu??

zatial to riesim tak, ze dolievam pravidelne takmer kazdy vikend - pre istotu ;)

Asi pred 2 mesice jsem se ptal v orig. servisu kolik by chteli jen za tu kabelaz s praci. Dily ze si dodam. Rekli mi ze okolo 4000,-, coz jim nedam. Behem 14 dnu to budu dodelavat na Oct. II sam. Menil jsem ale celou nadobku za vetsi (i s cidlem a druhym cerpadlem) protoze jsem dodelaval i ostriky svetel. Doporucuju sehnat si vetsi nadobku i s cidlem a druhym cerpadlem (ja za ni dal 900,-) a ostriky svetel (ty jsem mel za 800,-) a dodelat to cele. Je to vyhodne hlavne kvuli tomu, ze si udelate kabelaz pri jednom. Programoval jsem to pres HEX-CAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na teba je vzdy spolahnutie luky. :palec2: Uz to mas teda namontovane? Sa mi zdalo ze profor ti to kupoval...

nie nie budem to urcite riesit ale teraz nie .. nevychadzaju mi prachy na blbosticky .... na buduci rok niekdey na jar sa mozno do toho pustim ak nebude treba nieco potrebnejsie ...

teraz musim poriesit plechace a zimaky

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozes dat nejaky postup pripadne fotky? Ako si to robil? Tie ostreky by ma zaujimali...to su samovytahovacie? Alebo na pevno pridelane?

Ostriky uz mam zadelane jen je nemam zapojene takze fotky z prace nebudou. Jsou to ty vysunovaci. Je to jednoduche. Sundas naraznik. Z rubu jsou na narazniku naznacene otvory, jsou to takove obdelniky s kulatymi rohy. Odvrtas vrtackou a zacistis. Ja to zacistoval takovou malou frezou co mam na vrtacku a vysledek je jak z vyroby. Pak uz zbyva jen ostrikovace prisroubovat na predem pripravena mista (ja to daval na RS naraznik a tam to drzi drzaky mlhovek), zacvaknout z venku krytky (predpoklad je mit je nalakovane - dodaval mi je nalakovane i s ostriky BadyS), natahnout hadicky k cerpadlu, namontovat naraznik a je hotovo. Prace cca. na 2 hodiny. Podotykam, ze jsem to montoval na Oct. II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dnes si idem pre vsetky suciastky co treba na kontrolu hladiny ostrekov. Cidlo /140 Sk/, Tesniaca gumicka /90Sk/, Konektor /290Sk/, Piny/70Sk/ + par metrov kablu. Jeden kontakt sa ukostri a druhy sa taha do budikov. Tam sa napinuje a odblokuje cez comp. Tot vsio. OI, Roomster, Superb a asi aj OII ma to iste cidlo. Cize cele to vyjde nejakych 600Sk. Namontuje to priemerne zrucny clovek bez problemov. Servisu by som 4000,- nedal.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdar chlapi, měl bych jednu takovou otázku. Mám Maxíka a už se mi stalo od koupi asi 3 krát, že mi neukázal nízký stav hladiny vody do ostřikovačů a já jsem v půli cesty se raději musel vrátit a dolít. V manuálu jsem se dočetl, že by na to měl Maxík upozornit jak symbolem, pípnutím a ještě napsat hlášku. Mám výbavu Ambiente a bez ostřikovačů světlometů. Dík za radu, nechci s tím jít prudit do servisu, protože si nejsem jistý jestli to má ukazovat. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ze by to slo aj bez ostrekov. . staci tam snimac hladiny a je to .. akurat do povodnej nadrzky je potrebne vymyslet dieru a tak . .lebo tam nieje .. co na tej pre ostreky je . .. A inak sa mi zda ze sa predava aj nadrzka pre auta so signalizaciou ale bez ostrekov svetiel . .6Q0 955 453 P ... vyhoda v tej nadrzke co su aj ostreky je ze ma vacsi objem . .

Staci tam tesnenie 7M0 919 382, a snimac hladiny 7M0 919 376 a nejake kable a piny . .a este pin do palubovky..

Editováno: , autor: Arts
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...