Přejít na obsah

Hladina v nádrži ostřikovačů - kontrolka


Šváb

Doporučené příspěvky

Ja taky jsem tohle dodaval. Mi jen rozsviti kontrolka kapaliny ostřikovaču a ukaže se napis Doplnite kapalinu k myti. Nadobku mám 3,5L a světlometry mám obyčejné s žarovkou H4.

Když kontrolka se rozsviti mám v nadobce kolem 0.3L kapaliny. Kolem 3.2L vchodi na plnou nadobkú.

post-76656-0-97290200-1468005654_thumb.j

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát nechápu, co to kdo tady má za auto, protože já mám v Drobkovi (room = v podstatě a zepředu fáfyja II předface) "bečku" na ostřikování v LEVÝM předním rohu auta = PŘED ŘIDIČEM, rozhodně ne před spolujezdcem ...

Ahojte, prikladám aj svoju skúsenosť z montáže. Mám Fabiu II po facelifte s Maxidotom (MR2011) a v tomto prípade to bolo dosť jednoduché, nemusel som demontovať predný nárazník, stačilo dať dole koleso na strane spolujazdca a demontovať podblatník. Nádobu som vymontoval, bola uchytená na dvoch šróboch na bokoch,...

Jediná možnost by byla, že by Ujo Goldberg bydlel za Kanálem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekkar- a kdo mluví o vylepšování. ...

Před cca 20 lety byla reklama na favořiť, kde na Fanouše přilepovali přísavkový praporečky s logem ŠA na místa, kde údajně spáchali "vylepšení" proti předcházejícímu stavu. V jistejch dobách se tomu taky říkalo INOVACE a normální lidi tomu říkali "něco s tím udělat za každou cenu, jinak nebudou prémie"....

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak jsem dnes doléval vodu do ostřikovačů a když už jsem si polil zlehka alternátor a jak jsem ho sušil tak jsem svítil baterkou kde je vlastně ta nádobka. A zjístil jsem že čidlo v nádobce mám a vedou z něj i dráty takže vypadá že je zapojeno. Proč tedy nefunguje a neukazuje nízkou hladinu? :( Nakóduje mě to někdo? Okolo ostravy, v pondělí možno i olomouc :) F2 FL

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...