Přejít na obsah

Výstražné světla při sepnutí ABS


Petrando

Doporučené příspěvky

Od MR 07.Pánové v servise by si stím měli lehce poradit.Je na to přeci VAS.

občas mi přijde, že u nás ho mají jen proto, aby se jim tam pletl a museli ho obcházet..vždycky se všichni slezou a hlavy dohromady, co že kde by našli..asi na školeních chrápou :) A co starší ročníky..nová nějaká jednotka nebo tak? Ale aby to pak neházelo hlouposti u jiných hodnot..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od MR 07.Pánové v servise by si stím měli lehce poradit.Je na to přeci VAS.

občas mi přijde, že u nás ho mají jen proto, aby se jim tam pletl a museli ho obcházet..vždycky se všichni slezou a hlavy dohromady, co že kde by našli..asi na školeních chrápou :) A co starší ročníky..nová nějaká jednotka nebo tak? Ale aby to pak neházelo hlouposti u jiných hodnot..

Mám podobný pocit, deaktivovat automatické svícení jim trvalo snad hodinu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

montuje sa to od MR 07. Je to funkcia brzdového asistenta. Ale spustiť asistent nie je jednoduché. Ide o núdzové brzdenie. Elektronika meria čas ako rýchlo prešlapneš a akou silou. Mne to funguje, len musíš byť rýchly.

Vyčerpávající odpověď, já se dnes ptal ve škoda servisu a víc než jsem se od nich dozvěděl o tom píšou ve Vlastně nebo v tině :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

montuje sa to od MR 07. Je to funkcia brzdového asistenta. Ale spustiť asistent nie je jednoduché. Ide o núdzové brzdenie. Elektronika meria čas ako rýchlo prešlapneš a akou silou. Mne to funguje, len musíš byť rýchly.

Vyčerpávající odpověď, já se dnes ptal ve škoda servisu a víc než jsem se od nich dozvěděl o tom píšou ve Vlastně nebo v tině :doh

Nojo, jenže to by tam museli Vlastu odebírat, moulové :kol-135:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...