Přejít na obsah

Scout versus X-Trail


century

Doporučené příspěvky

Tak jsem tak prohlížel nový Nissan X-trail a když jsem si projel konfigurátor tak jsem zjistil, že v plnej palbě stojí cca 1 100 000 a za tuto cenu cca 1 100 000 jde pořídit i v taktéž plné palbě Octavia 4X4(Scout). Tak si myslím, že rozhodně by bylo rozumější ten Nissan, je to Japonec a větší, pohodlnější a bezpečnější. Co si o tom myslíte? Cena v maximální výbavě stejná, ale??? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tak prohlížel nový Nissan X-trail a když jsem si projel konfigurátor tak jsem zjistil, že v plnej palbě stojí cca 1 100 000 a za tuto cenu cca 1 100 000 jde pořídit i v taktéž plné palbě Octavia 4X4(Scout). Tak si myslím, že rozhodně by bylo rozumější ten Nissan, je to Japonec a větší, pohodlnější a bezpečnější. Co si o tom myslíte? Cena v maximální výbavě stejná, ale??? :kuk:

Teda ty se rouháš :aggressive:

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tak prohlížel nový Nissan X-trail a když jsem si projel konfigurátor tak jsem zjistil, že v plnej palbě stojí cca 1 100 000 a za tuto cenu cca 1 100 000 jde pořídit i v taktéž plné palbě Octavia 4X4(Scout). Tak si myslím, že rozhodně by bylo rozumější ten Nissan, je to Japonec a větší, pohodlnější a bezpečnější. Co si o tom myslíte? Cena v maximální výbavě stejná, ale??? :kuk:

Teda ty se rouháš :aggressive:

lol

Mam to jako chápat, že před škodovkou dával bych přednost nísovi??? No tak vidíš sám jak jsou ty škodovky natažený :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scout je predrazenej,tot muj nazor, RSka TDI v plny nalozi me vysla v konfiguratoru na cca 950

To jo, ale RSka zase nemá třeba elektrický sedačky a pár věcí tam asi taky bude.....

To nebude tak tezky udelat

To nebude, ale zase se začne zvedat cena a ještě budeli to nové auto a budeš se v tom hrabat sám tak asi nejspíše přijdeš o záruku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tak prohlížel nový Nissan X-trail a když jsem si projel konfigurátor tak jsem zjistil, že v plnej palbě stojí cca 1 100 000 a za tuto cenu cca 1 100 000 jde pořídit i v taktéž plné palbě Octavia 4X4(Scout). Tak si myslím, že rozhodně by bylo rozumější ten Nissan, je to Japonec a větší, pohodlnější a bezpečnější. Co si o tom myslíte? Cena v maximální výbavě stejná, ale??? :kuk:

Mam pocit, ze tu absolutne neni co resit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...