Přejít na obsah

Scout versus X-Trail


century

Doporučené příspěvky

No blbý je to, že spousta lidí třeba dá na tu chválu toho a nebo tohohle auta a pak je třeba zklamaná . Neví si rady třeba s výběrem a i takhle naběhnou. No neudělá se nic... :feve:

Bohuzel, ale takhle je to s reklamou (jakoukoliv) na cokoliv :( Lidi sou stado, ktery se da velmi lehce zmanipulovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně je to jedno. Protože Japonec je Japonec...

jsem se dnes nasmál, když jsem viděl poslední číslo SM - v testu vyhrála OII Scout, druhý Seat, X-trail poslední, klasika Svět motorů :worthy:doh

RE: Zalezi na co auto vyuzijes, malokdo vyjede na takove cesty kde by Scout uz nestihal... znam spoustu lidi co by radsi Scouta nez Xtrail ...me je simpatictejsi taky Skoda, ale pokud bych bydlel nekde v horach na chate, tak je volba jasna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Freelander, tak na ten jsem taky koukal, ale je to dost malé autíčko. Nissan má zavazadlovej prostor jak krávu.... A Cenově je i o něco výše, teda je samozřejmé, že to má spousty doplňků, které jsou zbytečné. Jo takovej Range Rover Sport to by byla věc, ale cenově někde úplně jinde, to je jen takový sen. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...