Přejít na obsah

ZKUŠENOSTI ze servisem Autocentrum Lukáš


max1986

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Mám rozporuplné zkušenosti -

Frenštát p.R. v pohodě, dokonce pomoc zdarma (když mi blesk vyřadil z provozu imobilizér)

Rožnov p.R. - firemní auta - opravy OK, při výměně kol na letní přehlédli úplně sjeté vzorky u dvou aut - tuto službu jsme přesunuli do Barumu VM

Rožnov soukromé auto - výměna ovladače u světel - účtovali si 2 hodiny práce - přitom je to modul který se jen nacvakne... zloději

VM - instalace vyhřívání sedaček - OK

Takže nejhorší zkušenost s pobočkou v Rožnově :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Velmi spatna zkusent. 10 km po vyjetí se servisu se poprve za 120 000km rozsvitila cervena kontrolka - nedostatek chladici kapaliny. Hladinu chladici kapaliny jsem kontroloval tyden predem a nebylo potreba doplnovat. Po navratu do servisu nasli praskly termostat, ale odmitaji prevyit odpovednost a nabizeji opravu za 3000kc (internetova cena termostatu cca 1000Kc) . I kdyby opravdu byly nahoda, ze by termostat prasknul tesne po odjezdu ze servisu, solidni AUTORIZOVANY autoservis by uprednostnil dobrou povest, nicmene Auto Lukas Roznov na nejake povesti nezalezi, hlavni je okamzity zisk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...