Přejít na obsah

Záruka mobility


tomina

Doporučené příspěvky

Nevim jesi sem hledal dobře, ale nikde jsem nenasel nic o tom jak přijiit nebo spis neprijit o zaruku mobility. Jde mi o to ze si cas od casu udelam na aute neco sam (napr. vymena desticek) nebo necham nekoho zrucnejsiho (napr. tempomat). Prichazim v tomto pripade o zaruku mobility? - na rocni prohlidky jezdim pravidelne, ale jediny co si tam necham delat je precteni pameti zavad, vymena oleje, maximalne kapaliny do ostrikovacu. Co az prijdou na radu treba rozvody nebo jina nakladnejsi oprava...musim bezpodminecne do servisu kvuli prodlouzeni zaruky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dvouleté záruce si platíš práci,materiál sám.Vzáruce mob. je bezplatný příjezd servismobilu+nějaké ty služby.Vše je posáno v servisní knížce,na co máš nárok.

:palec2: :palec2:

Mozna ste mi trochu nerozumeli...kdyz to reknu takle... Sam si vymenim desticky... prijdu po tom o zaruku mobility a o zaruku na karoserii?? Podle meho nazoru ne... je to tak? Na rocni servisni prohlidku budu jezdit porad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dvouleté záruce si platíš práci,materiál sám.Vzáruce mob. je bezplatný příjezd servismobilu+nějaké ty služby.Vše je posáno v servisní knížce,na co máš nárok.

:palec2: :palec2:

Mozna ste mi trochu nerozumeli...kdyz to reknu takle... Sam si vymenim desticky... prijdu po tom o zaruku mobility a o zaruku na karoserii?? Podle meho nazoru ne... je to tak? Na rocni servisni prohlidku budu jezdit porad.

Jde o to, že kdyby se ti někde na trase třeba uthnul tlumič, tak jsou ti schopný říct, že odtah si zaplatíš. Defakto riskuješ jen to zaplacení odtahu + nějaký ty služby, práci a materiál stejnak zaplatíš, jelikož máš po záruce.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dvouleté záruce si platíš práci,materiál sám.Vzáruce mob. je bezplatný příjezd servismobilu+nějaké ty služby.Vše je posáno v servisní knížce,na co máš nárok.

:palec2: :palec2:

Mozna ste mi trochu nerozumeli...kdyz to reknu takle... Sam si vymenim desticky... prijdu po tom o zaruku mobility a o zaruku na karoserii?? Podle meho nazoru ne... je to tak? Na rocni servisni prohlidku budu jezdit porad.

Roční prohlídku musíš dodržet,jinak si dělej co chceš.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při tom aby sis udržel záruku mobility musíš dodržovat servisní prohlídky a pokuď ti při servisní prohlídce příjdou na nějakou závadu kterou si nenecháš odstranit. Tak ti nemusí záruku prodloužit ale většinou ti to prodlouží pouze po absolvování servisní prohlídky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...