Přejít na obsah

Parkovací systém


prtko5

Doporučené příspěvky

no třeba u mě viz bazar vyjde na 2500,- komplet a budeš ho mit i v origo modré dynamik barvě :-)

Zítra se ti ozvu.

jsem si ted objednal predni i zadni park system,predni je s cidlem co s nima rychlost vozu,at to neni porad zaple, s lcd displejem za 80euro,jak jsem byl v Rakousku, displey je 5*10cm,pak napisi jak faka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no třeba u mě viz bazar vyjde na 2500,- komplet a budeš ho mit i v origo modré dynamik barvě :-)

Zítra se ti ozvu.

jsem si ted objednal predni i zadni park system,predni je s cidlem co s nima rychlost vozu,at to neni porad zaple, s lcd displejem za 80euro,jak jsem byl v Rakousku, displey je 5*10cm,pak napisi jak faka

To zní pěkně ... :palec2: Napiš jak fachá a pls nějaké foto + montáž ... :palec2:

Mimochodem kde jsi to sehnal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no třeba u mě viz bazar vyjde na 2500,- komplet a budeš ho mit i v origo modré dynamik barvě :-)

Zítra se ti ozvu.

jsem si ted objednal predni i zadni park system,predni je s cidlem co s nima rychlost vozu,at to neni porad zaple, s lcd displejem za 80euro,jak jsem byl v Rakousku, displey je 5*10cm,pak napisi jak faka

To zní pěkně ... :palec2: Napiš jak fachá a pls nějaké foto + montáž ... :palec2:

Mimochodem kde jsi to sehnal?

Koupil jsem to ve Vidni,byl jsem tam tyden a v jednom tunning obchode jsem to tam uvidel,nejakej vyprodej,foto hodim,ted mam rozdelane auto,ale zkousel jsem uz zadni a super,vzadu 4 cidla,predek dve,u nas jsem to videl,neco podobneho,ale bez toho cidla na snimani te rychlosti,myslim to bylo KM-tunning nebo neco podobneho,mrknu se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no třeba u mě viz bazar vyjde na 2500,- komplet a budeš ho mit i v origo modré dynamik barvě :-)

Zítra se ti ozvu.

jsem si ted objednal predni i zadni park system,predni je s cidlem co s nima rychlost vozu,at to neni porad zaple, s lcd displejem za 80euro,jak jsem byl v Rakousku, displey je 5*10cm,pak napisi jak faka

To zní pěkně ... :palec2: Napiš jak fachá a pls nějaké foto + montáž ... :palec2:

Mimochodem kde jsi to sehnal?

Koupil jsem to ve Vidni,byl jsem tam tyden a v jednom tunning obchode jsem to tam uvidel,nejakej vyprodej,foto hodim,ted mam rozdelane auto,ale zkousel jsem uz zadni a super,vzadu 4 cidla,predek dve,u nas jsem to videl,neco podobneho,ale bez toho cidla na snimani te rychlosti,myslim to bylo KM-tunning nebo neco podobneho,mrknu se

tak je to KMobchod.cz maji tam neco podobneho za 1869bez predku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...