Přejít na obsah

Fotodokumentace - výměna kotouče + desky


Vinca

Doporučené příspěvky

Destičky jsou Premiery? Nevím jestli ten kotouč není obráceně nebo je to jedno jakým směrem je to vrtání? Vždycky jsem to zatím viděl po směru otáčení.

To by mě zajímalo jak bys chtěl ten jeden namontovat aby se ti vrtání na kotoučích otáčelo po směru... Bys ho tam musel dát jedině obráceně.

Myšleno samozřejmě na obou stranách a ne jeden kotouč. Pokud by byli oba kotouče stejné tak se na jedné straně musí otáčet po směru a na druhé proti. Jestli je levý a pravý tak je stačí prohodit mezi stranama a jednou se otáčejí (oba) po směru a jednou proti.

Tome, tady ti ukazu fotku,a oba jsou navrtyna stejne,ja nevim , ale spekuluji jak chci, tak porad ten jeden bue opacne. To ti nenadavam, jen konstatuji ;)

post-8151-1190725559_thumb.jpg

Jo jo, vidím to. Dík. Ale je to docela zajímavý, čekal bych každý opačně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destičky jsou Premiery? Nevím jestli ten kotouč není obráceně nebo je to jedno jakým směrem je to vrtání? Vždycky jsem to zatím viděl po směru otáčení.

To by mě zajímalo jak bys chtěl ten jeden namontovat aby se ti vrtání na kotoučích otáčelo po směru... Bys ho tam musel dát jedině obráceně.

Myšleno samozřejmě na obou stranách a ne jeden kotouč. Pokud by byli oba kotouče stejné tak se na jedné straně musí otáčet po směru a na druhé proti. Jestli je levý a pravý tak je stačí prohodit mezi stranama a jednou se otáčejí (oba) po směru a jednou proti.

Tome, tady ti ukazu fotku,a oba jsou navrtyna stejne,ja nevim , ale spekuluji jak chci, tak porad ten jeden bue opacne. To ti nenadavam, jen konstatuji ;)

post-8151-1190725559_thumb.jpg

Jo jo, vidím to. Dík. Ale je to docela zajímavý, čekal bych každý opačně :)

mas recht,ja bych to taky cekal,ale myslim si,ze to je jen kvuli chlazeni,takze pri brzdeni to nema zadny vliv :kol-35:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vinca dik za navod a nazornu ukazku uz som aj ja ponatieral :palec2:

a podla navodu to bola pohodicka :prc:

aj ked mam zatial len bubinky v zadu natrete ale urcite sa dam aj na predok, vyzera to dobre, dik za inspiraciu :clap:

to jsem rad,ze to nekomu pomohlo, kdyz uz aspon trocha vis, do ceho jdes, tak je to pohodicka :kol-34: a nemusi se spekulovat, ma se povolit to,nebo ono, co to udela kdyz blablabla...... :kol-33::kol-47:

Jo a pak se nekdy ozvy, jak barva, est-li drzi nebo to nevydrzelo - at sa trochu pozbiraji zkusenosti :palec2:

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem rad,ze to nekomu pomohlo, kdyz uz aspon trocha vis, do ceho jdes, tak je to pohodicka :kol-34: a nemusi se spekulovat, ma se povolit to,nebo ono, co to udela kdyz blablabla...... :kol-33::kol-47:

Jo a pak se nekdy ozvy, jak barva, est-li drzi nebo to nevydrzelo - at sa trochu pozbiraji zkusenosti :palec2:

dam vedet co je s farbou, ak teda na to nezabudnem :wallbash:

inak som kupil taku co je aj so zakladnou dohromady, mala by viac vydrzat a je aj na hrdzu. bola drahsia ale snad bude dobra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Díky Vincovi :palec2: jsem se taky pustil do kotoučů a nátěru. Psal že mimo jiné je potřeba imbusu č.7. Sem si říkal:imbusů mám plnou bednu...žádný problém...Ale ejhle :help: měl jsem i č.10,ale zrovna tu 7 sem neměl. A než abych běhal po Hradišti,já spíš po Brodě,to mám blíž,tak jsem si jeden větší imbus na brusce sjel na 7post-12185-1191776986_thumb.jpg a už to šlo jak po másle post-12185-1191777049_thumb.jpg Všechno jsem odřel ocelákem, umyl lihem, natřel zatím obyč.základovkou. post-12185-1191777067_thumb.jpg post-12185-1191777107_thumb.jpg Pak to natřu vrchem-o barvičce popřemýšlím jakou tam dám..mám tmavší zelenou metalízu. Zrovna jsem i umyl liťáky z obou stran. post-12185-1191777122_thumb.jpg Nejenže autíčko je ošetřené,ale i efektnějc vypadá. Jediné co mi chybělo,byla podpěra auta při zvednutí,tak jsem použil dva hevery. post-12185-1191777091_thumb.jpg Jen jestli by to nespadlo aj s dvouma heverama.. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě jsi šikovnej, ale mrcasit se pod autem který máš zajištěný pouze heverem (i třebaže dvojmo)

je naprostá bláznovina, stačí třebas dřevěnej hranol, nebo cihla nebo prostě cokoli pod nosník -_-

to mas pravdu,ale v tom to pripade bych to schvaloval ty dva hevery,vsak pod tim autem neni...no neni,si myslim,ze kdyby lezel podnim uplne a treba spravoval neco ze spodu, tak urcite ten hranolek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vsem dik a kdyby nekdo chtel neco poradit nebo si nevedel rady, tak rad pomuzu, pokud to bude v mojich silam.

Ahoj Tvoje ukázka je velice pěkná, pokud bys ještě něco dělal i v budoucnu mohl bys to zase zdokumentovat?Já rozhodně nepatřm těm který by se Ti posmíval, snahu umím ocenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem dik a kdyby nekdo chtel neco poradit nebo si nevedel rady, tak rad pomuzu, pokud to bude v mojich silam.

Ahoj Tvoje ukázka je velice pěkná, pokud bys ještě něco dělal i v budoucnu mohl bys to zase zdokumentovat?Já rozhodně nepatřm těm který by se Ti posmíval, snahu umím ocenit.

Hola,tak pokud bude fotacek, tak jo,ted jsem si delal zmenu podsviceni palubovky, ale jak na svinu mi vzal bratr fotak do Prahy, tak jsem si pujcil od moji a v polovicce mi dosla baterka do fotaku, tak jsem ku*vil,co to so :feve:fuck az jsem si vsechno sehnal na palubovku, tak pak jsem nemel nabijecku na ten fotak,by jsem se vztek, esce ted :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mam taky za sebou Panove.Kotouce a desticky na predek od Seba (dekuju, velka spokojenost), vymena asi 2 hodinky, slo to krasne a po nastudovani navodu nebyl problem.Kdyz jsem delal zadek, taky kotouce,tak me to zabralo asi 12 hodin, problem byl povolit a stahnout kotouce.Takze uz mam komplet nove brzdy za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mam taky za sebou Panove.Kotouce a desticky na predek od Seba (dekuju, velka spokojenost), vymena asi 2 hodinky, slo to krasne a po nastudovani navodu nebyl problem.Kdyz jsem delal zadek, taky kotouce,tak me to zabralo asi 12 hodin, problem byl povolit a stahnout kotouce.Takze uz mam komplet nove brzdy za sebou.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim! chtěl bych se zeptat na kolik vyjdou ty brzdové kotouče s těma dirama? ja mam asi pul roku stare kotouče ferodo a už mi kopou? diky

obrat se na uzivatele SEBO ( SEBA ), vrtane asi jeden kus cca 1400 - 1500 kc, ted nevim, nejak tak. Spis on poradi a doda cenik :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destičky jsou Premiery? Nevím jestli ten kotouč není obráceně nebo je to jedno jakým směrem je to vrtání? Vždycky jsem to zatím viděl po směru otáčení.

To by mě zajímalo jak bys chtěl ten jeden namontovat aby se ti vrtání na kotoučích otáčelo po směru... Bys ho tam musel dát jedině obráceně.

Myšleno samozřejmě na obou stranách a ne jeden kotouč. Pokud by byli oba kotouče stejné tak se na jedné straně musí otáčet po směru a na druhé proti. Jestli je levý a pravý tak je stačí prohodit mezi stranama a jednou se otáčejí (oba) po směru a jednou proti.

Tome, tady ti ukazu fotku,a oba jsou navrtyna stejne,ja nevim , ale spekuluji jak chci, tak porad ten jeden bue opacne. To ti nenadavam, jen konstatuji ;)

post-8151-1190725559_thumb.jpg

Asi jak která firma,já mám Lacas a jsou pravé a levé.

Jinak ty díry tam nejsou kvůli chlazení,ale proti vadnutí při intenzivním brzdění.

post-655-1193422630_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destičky jsou Premiery? Nevím jestli ten kotouč není obráceně nebo je to jedno jakým směrem je to vrtání? Vždycky jsem to zatím viděl po směru otáčení.

To by mě zajímalo jak bys chtěl ten jeden namontovat aby se ti vrtání na kotoučích otáčelo po směru... Bys ho tam musel dát jedině obráceně.

Myšleno samozřejmě na obou stranách a ne jeden kotouč. Pokud by byli oba kotouče stejné tak se na jedné straně musí otáčet po směru a na druhé proti. Jestli je levý a pravý tak je stačí prohodit mezi stranama a jednou se otáčejí (oba) po směru a jednou proti.

Tome, tady ti ukazu fotku,a oba jsou navrtyna stejne,ja nevim , ale spekuluji jak chci, tak porad ten jeden bue opacne. To ti nenadavam, jen konstatuji ;)

post-8151-1190725559_thumb.jpg

Asi jak která firma,já mám Lacas a jsou pravé a levé.

Jinak ty díry tam nejsou kvůli chlazení,ale proti vadnutí při intenzivním brzdění.

Na kolik Tě přišli ty disky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destičky jsou Premiery? Nevím jestli ten kotouč není obráceně nebo je to jedno jakým směrem je to vrtání? Vždycky jsem to zatím viděl po směru otáčení.

To by mě zajímalo jak bys chtěl ten jeden namontovat aby se ti vrtání na kotoučích otáčelo po směru... Bys ho tam musel dát jedině obráceně.

Myšleno samozřejmě na obou stranách a ne jeden kotouč. Pokud by byli oba kotouče stejné tak se na jedné straně musí otáčet po směru a na druhé proti. Jestli je levý a pravý tak je stačí prohodit mezi stranama a jednou se otáčejí (oba) po směru a jednou proti.

Tome, tady ti ukazu fotku,a oba jsou navrtyna stejne,ja nevim , ale spekuluji jak chci, tak porad ten jeden bue opacne. To ti nenadavam, jen konstatuji ;)

post-8151-1190725559_thumb.jpg

Asi jak která firma,já mám Lacas a jsou pravé a levé.

Jinak ty díry tam nejsou kvůli chlazení,ale proti vadnutí při intenzivním brzdění.

Na kolik Tě přišli ty disky???

est-li se ptas na Vincka, tak cca 2700 kc ;) oba dva kotouce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj Vinci, tvuj návod je jednoduchej a výstižnej tak že ho musí pochopit každej, naposled jsem dělal destičky snad na favu a byl vždycky s novejma destičkama ten problém jak zatlačit ty zkorodovaný válečky zpět tak aby tam šly nandat nové destičky, jelikož jsou podstatně silnější.

Většinou jsem to tak nějak poťukával až jsem ty pístky zatlačil zpět do válečků, bohužel byl výsledek takový že potom žačali téct, musel jsem celé to prasátko rozebrat a dát nové gumičky i pístek, odvzdušnit .....moc práce..

Je to tady taky problém nebo to soudruzi vyřešili nějak jinak ?

U nás prodávaji v mototechně kotouče Oct.15" 280x22 za cca 500,- ale výrobce neznámej, asi nějaká čína to asi nebrat co ?

Destičky Lukas za 900,-

A ještě jedna otázka, kolik asi km lze průměrně najezdit na destičky než jsou K.O. ?

Čau P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vinci, tvuj návod je jednoduchej a výstižnej tak že ho musí pochopit každej, naposled jsem dělal destičky snad na favu a byl vždycky s novejma destičkama ten problém jak zatlačit ty zkorodovaný válečky zpět tak aby tam šly nandat nové destičky, jelikož jsou podstatně silnější.

Většinou jsem to tak nějak poťukával až jsem ty pístky zatlačil zpět do válečků, bohužel byl výsledek takový že potom žačali téct, musel jsem celé to prasátko rozebrat a dát nové gumičky i pístek, odvzdušnit .....moc práce..

Je to tady taky problém nebo to soudruzi vyřešili nějak jinak ?

U nás prodávaji v mototechně kotouče Oct.15" 280x22 za cca 500,- ale výrobce neznámej, asi nějaká čína to asi nebrat co ?

Destičky Lukas za 900,-

A ještě jedna otázka, kolik asi km lze průměrně najezdit na destičky než jsou K.O. ?

Čau P.

Tak od jara mám Lucas desky i kotouče. Na předchozích kotoučích a deskách najeto přes 80tkm + po stočení kotoučů a nové desky 50tkm - pak už začaly kotouče házet, desek ještě dost - tak výměna za nové (viz výše).

Hoďte další zkušenost a budeme to průměrovat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Vinci, tvuj návod je jednoduchej a výstižnej tak že ho musí pochopit každej, naposled jsem dělal destičky snad na favu a byl vždycky s novejma destičkama ten problém jak zatlačit ty zkorodovaný válečky zpět tak aby tam šly nandat nové destičky, jelikož jsou podstatně silnější.

Většinou jsem to tak nějak poťukával až jsem ty pístky zatlačil zpět do válečků, bohužel byl výsledek takový že potom žačali téct, musel jsem celé to prasátko rozebrat a dát nové gumičky i pístek, odvzdušnit .....moc práce..

Je to tady taky problém nebo to soudruzi vyřešili nějak jinak ?

U nás prodávaji v mototechně kotouče Oct.15" 280x22 za cca 500,- ale výrobce neznámej, asi nějaká čína to asi nebrat co ?

Destičky Lukas za 900,-

A ještě jedna otázka, kolik asi km lze průměrně najezdit na destičky než jsou K.O. ?

Čau P.

[/quote do prasatek nebouchat kladiveckem kol1 staci,kdyz mezi prasatka das kusek desky a stolarskou svorkou je zatlacis zpet taky si odeber trochu brzdici kapaliny z nadrzky, protoze kdyz vracis svine, tak se ti brzdova kapalina vraci zpet do nadobky. A co tim myslis,est-li to soudruzi vyresili?

Jinak nemam poneti, jak dlouho vydrzi desticky ci kotouce, zalezi na stylu jizdu, brzdeni a pokud se nemilim, tak jsem kupoval auto s 90 000km a typoval bych, ze kotouc tam byl od vyroby a desticky taky, mno mozna,ze byli desticky jednou meneny. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od jara mám Lucas desky i kotouče. Na předchozích kotoučích a deskách najeto přes 80tkm + po stočení kotoučů a nové desky 50tkm - pak už začaly kotouče házet, desek ještě dost - tak výměna za nové (viz výše).

Hoďte další zkušenost a budeme to průměrovat. ;)

To zase bude usmesku ;)

Predni desticky 135 000 km, o kotoucich a zadnich paknach nepremyslim :)

Edit: Origo Skoda, ale kdo to vyrabi?

Editováno: , autor: oct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...