Přejít na obsah

Fotodokumentace - výměna kotouče + desky


Vinca

Doporučené příspěvky

Vinci dobrej navod, hele kluci neudelal by tu nekdo podobnej navod na vymenu zadnich bubnovek ? nejak nemuzu dostat dolu bubny i kdyz se mi podari povolit ten malinkej sroubek ,dik predem

tak do tej dirky vraz srubovak a prekonej mechanizmus,ktery ti drzi bubny pohromade :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Mel bych dotaz, v aute po zasunuti klicu se mi vzdycky rozsviti kontrolka pro kontrolu brz. desticek, ale kdyz jsem koukal na samotnou brzdu ,tak krome ABS jsem tam jine draty nenasel, jak bezpecne poznam ze mam desticky se signalizaci ? chcu to v lete menit ,tak at vim co koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Případně dopadneš jako já, vyměnil jsem pravý, kouknu na levý a hle, drátek, tak jsem ho skřípnul kleštěma a vyřešeno, stejně tam ten indikátor je fakt pro kokoty, tak moc bych desky rozhodně sjet nenechal, aby začalo pískat auto lol Jinak jen pro info, ten skříplej drátek je potřeba zapájet a tím uzavřít obvod, jinak auto bude řvát :p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...