Přejít na obsah

Jine sedacky


Chossse

Doporučené příspěvky

Potreboval bych poradit,chci do svoji octy nove sedacky bud RS,nebo z leona!ALe mam octu r.v. 2003,4x4,busines takze na odpis DPH a tam je ta mrizka vzadu,ktera drzi primo na zadnich sedackach!Mate nekdo octu busines a uz jste to delali,jde to?Ty origo sedacky mi uz lezou na nervy!Mam tady par foto!

post-6174-1190215058_thumb.jpg

post-6174-1190215417_thumb.jpg

post-6174-1190215736_thumb.jpg

post-6174-1190216028_thumb.jpg

post-6174-1190218091_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a on ti někdo bude teď kontrolovat jestli tam tu mřížku máš? Já jsem myslel že to s tím koupíš na odpis DPH a potom to můžeš sundat a nic se neděje. CO?

Nevim jak si s tim budou delat hlavu policajti,ale s novyma sedacka pujde asi tak jako tak z auta!Jde mi o to jestli ty sedacky z normalni okty jsou uplne stejne nebo ne!Jestli je tam proste napasuju,to bych potreboval vedet!Jak jsem to koupil sla mrizka hned z auta,ale jak jsem jel na technickou tak jsem dojel,frajer kouknul do papiru,a kde ze mam tu mrizku,rikam doma,tak mi rikal,ze bez ni neprojdu at si pro ni zajedu a vratim tak kde byla!Pak jsem prosel v poho! :aggressive::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a on ti někdo bude teď kontrolovat jestli tam tu mřížku máš? Já jsem myslel že to s tím koupíš na odpis DPH a potom to můžeš sundat a nic se neděje. CO?

Nevim jak si s tim budou delat hlavu policajti,ale s novyma sedacka pujde asi tak jako tak z auta!Jde mi o to jestli ty sedacky z normalni okty jsou uplne stejne nebo ne!Jestli je tam proste napasuju,to bych potreboval vedet!Jak jsem to koupil sla mrizka hned z auta,ale jak jsem jel na technickou tak jsem dojel,frajer kouknul do papiru,a kde ze mam tu mrizku,rikam doma,tak mi rikal,ze bez ni neprojdu at si pro ni zajedu a vratim tak kde byla!Pak jsem prosel v poho! :aggressive::)

Jo a když tě bez mřížky zastaví celni správa tak dostaneš flastr a vrátíš DPH.Jinak to jde jak píšeš. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a on ti někdo bude teď kontrolovat jestli tam tu mřížku máš? Já jsem myslel že to s tím koupíš na odpis DPH a potom to můžeš sundat a nic se neděje. CO?

Celní správa,vrátí ti třeba na DPH 70.000kč a ty to druhej den odmontuješ a ......... to asi ne co? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a on ti někdo bude teď kontrolovat jestli tam tu mřížku máš? Já jsem myslel že to s tím koupíš na odpis DPH a potom to můžeš sundat a nic se neděje. CO?

Celní správa,vrátí ti třeba na DPH 70.000kč a ty to druhej den odmontuješ a ......... to asi ne co? ;)

Každopádně jsem to nevěděl že je to až tak drsné ....ale pravda je že mě ani nikoho koho znám tak z osobákem celní zpráva nestavěla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to píší v TP:

Samozrejme,ze pravdu mas.

Ale uz te nekdy stavela celni sprava?Me teda ne,a nikoho koho znam taky ne! :prc:

Ted u sebe nemam maly technicak,nechce se mi pro neho do auta,ale tam to taky neni napsane,ze je to busines!Myslim teda!

Dvakrát

A máš tam napsáno "počet mist k sezení 2+2" a N1

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hosi nedalo mi to a dosel jsem si pro ten maly technicak a vyfotil ho!Neni tam nic!Myslim,ze mam technicak tak jako normal auto, je to asi napsane ve velkem! :) ?

Zdar hosi,mate ten technicak stejny?Myslim normal kokty!?

Máš OC I ? Jesli jo tak nemáš na odpočet DPH protože se dělaljí jen 4 místný až OCII zůstávají 5místný.Ráno sem lupnu můj Tp a já mam na odpočet DPH a uvidíš.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hosi nedalo mi to a dosel jsem si pro ten maly technicak a vyfotil ho!Neni tam nic!Myslim,ze mam technicak tak jako normal auto, je to asi napsane ve velkem! :) ?

Zdar hosi,mate ten technicak stejny?Myslim normal kokty!?

Máš OC I ? Jesli jo tak nemáš na odpočet DPH protože se dělaljí jen 4 místný až OCII zůstávají 5místný.Ráno sem lupnu můj Tp a já mam na odpočet DPH a uvidíš.

Jo je to kokta I puvodni majitel ji koupil na odpocet DPH,a ja jsme druhy majitel,ze by se to po koupi zmenilo?To se mi nezda!Proc ale ten typek na technicke chtel po me chtel tu mrizku?Aspon ale nebude zase takovy problem s tou zmenou sedacek! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mrkni na můj malý TP:

A ve valkém máš jasně napsáno že: "Zvýšení počtu míst není možné"

Ty máš podle techničáku nákláďák lol

Bohužel už je to tak. :smich: :smich: :smich:

Ty vole no fakt nakladak od skodovky! :) :) :palec2: Auto neni urcite.................. pokud myslime to same! :) Bude v tom zase nejaky maly figl,jak dojedu domu mrknu na velky a uvidim,co tam ty jelita napsaly!Ty jsi ale prvni majitel toho nakladaku,ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mrkni na můj malý TP:

A ve valkém máš jasně napsáno že: "Zvýšení počtu míst není možné"

Ty máš podle techničáku nákláďák lol

Bohužel už je to tak. :smich: :smich: :smich:

Ty vole no fakt nakladak od skodovky! :) :) :palec2: Auto neni urcite.................. pokud myslime to same! :) Bude v tom zase nejaky maly figl,jak dojedu domu mrknu na velky a uvidim,co tam ty jelita napsaly!Ty jsi ale prvni majitel toho nakladaku,ze?

JO ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no estli to první majitel koupil s odpočtem DPH a pak to prodal tobě jako normálnímu člověku, který odpočet neuplatnuje, tak to máš normálního kombajna s mříží a proto to nemáš napsaný v OTP aspon dle mě

a on při prodeji dolepil DPH bo jaxe to dělá

To máš pravdu ,ale zvýšení míst s přepážkou nejde,to nemá s penězma co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...