Přejít na obsah

Sladeni maxi a navigace


rajna

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas prosim muze mi nekdo rici Jestli pri dodatecne montazi navigace se mi bude zobrazovat nastavena stanice radia jako kdyz jsem tam mel zabudovane radio symphony respektive jestli to jde nak aktivovat na tom maxidotu u radia to bylo v pohode a psalo to tam stanice ted to je uplne tmave a ani multifunkcni volant nereaguje na zmenu hlasitosti a zmenu stanice.Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas prosim muze mi nekdo rici Jestli pri dodatecne montazi navigace se mi bude zobrazovat nastavena stanice radia jako kdyz jsem tam mel zabudovane radio symphony respektive jestli to jde nak aktivovat na tom maxidotu u radia to bylo v pohode a psalo to tam stanice ted to je uplne tmave a ani multifunkcni volant nereaguje na zmenu hlasitosti a zmenu stanice.Dekuji.

jde o to co máš za navi (A-C)

jak to máš zapojeny

jaky máš auto /rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu zakladat dalsi THREAD, chci se jenom zeptat takove malickosti. Potrebuju si propojit DX Navigaci typu A s MaxiDotem... Mam TMC Box, no to je asi jedno ... Podle cosbyho navodu staci propojit piny v budikoch a na konektoru k Navi... Akurat, mozem budiky len tak odpojit? Mam to uz rozdelane, akorat mam trochu strach to odpojit, protoze jsem to nikdy nedelal a vim, ze kdyz jsem daval dole kastlik, ve kterem je spinac na airbag, tak mi to pak vyhazovalo "Chyba Airbagu" ... Muzu teda budiky bez problemu a jen tak odpojit? Nebo si mam dat na neco pozor? Jak je to s tim cislovanim pinu? Neumim poznat, ktere piny na svorkovnici u navigace jsou cisla 8-9-10 potrebne na propojeni s MaxiDotem ... Nevi pak nekdo jak je to s volantem? Kde najdu ridici jednotku a jak to mam s ni propojit, aby mi to fungovalo taky s MF volantem?

Dik za jakekoliv rady :palec2:

Editováno: , autor: lamosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu zakladat dalsi THREAD, chci se jenom zeptat takove malickosti. Potrebuju si propojit DX Navigaci typu A s MaxiDotem... Mam TMC Box, no to je asi jedno ... Podle cosbyho navodu staci propojit piny v budikoch a na konektoru k Navi... Akurat, mozem budiky len tak odpojit? Mam to uz rozdelane, akorat mam trochu strach to odpojit, protoze jsem to nikdy nedelal a vim, ze kdyz jsem daval dole kastlik, ve kterem je spinac na airbag, tak mi to pak vyhazovalo "Chyba Airbagu" ... Muzu teda budiky bez problemu a jen tak odpojit? Nebo si mam dat na neco pozor? Jak je to s tim cislovanim pinu? Neumim poznat, ktere piny na svorkovnici u navigace jsou cisla 8-9-10 potrebne na propojeni s MaxiDotem ... Nevi pak nekdo jak je to s volantem? Kde najdu ridici jednotku a jak to mam s ni propojit, aby mi to fungovalo taky s MF volantem?

Dik za jakekoliv rady :palec2:

no na všechno Ti odpověd nedám, protože se mi nechce hledat, ale z hlavy aspon toto: Na A navi TMC nepotřebuješ aby ti to chodilo s maxikem... Budiky můžeš v klidu odpojit a když si nezapneš zapalovanání, tak Tě žádný problém nepotká. Jen počítej s vynulováním pal. počítače a denního počítadla km. Pinů na navi se lehce dopočítáš, to by neměl být žádný problém chce to jen pozorně koukat. Na řídící jednotku MF volantu se dobývat nemusiš, je to jen o kodování. Jen pro úplnost řj je vlevo od volantu za pojistkovým bexem. Musíš oddělat spodní levou část palubky - návod na foru je, stačí hledat, případně hledat šrouby v autě. A nakonec ještě jedna rada. Nezapomen resetovat Gateway po tom co všechno složíš a nakoduješ... Hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu zakladat dalsi THREAD, chci se jenom zeptat takove malickosti. Potrebuju si propojit DX Navigaci typu A s MaxiDotem... Mam TMC Box, no to je asi jedno ... Podle cosbyho navodu staci propojit piny v budikoch a na konektoru k Navi... Akurat, mozem budiky len tak odpojit? Mam to uz rozdelane, akorat mam trochu strach to odpojit, protoze jsem to nikdy nedelal a vim, ze kdyz jsem daval dole kastlik, ve kterem je spinac na airbag, tak mi to pak vyhazovalo "Chyba Airbagu" ... Muzu teda budiky bez problemu a jen tak odpojit? Nebo si mam dat na neco pozor? Jak je to s tim cislovanim pinu? Neumim poznat, ktere piny na svorkovnici u navigace jsou cisla 8-9-10 potrebne na propojeni s MaxiDotem ... Nevi pak nekdo jak je to s volantem? Kde najdu ridici jednotku a jak to mam s ni propojit, aby mi to fungovalo taky s MF volantem?

Dik za jakekoliv rady :palec2:

no na všechno Ti odpověd nedám, protože se mi nechce hledat, ale z hlavy aspon toto: Na A navi TMC nepotřebuješ aby ti to chodilo s maxikem... Budiky můžeš v klidu odpojit a když si nezapneš zapalovanání, tak Tě žádný problém nepotká. Jen počítej s vynulováním pal. počítače a denního počítadla km. Pinů na navi se lehce dopočítáš, to by neměl být žádný problém chce to jen pozorně koukat. Na řídící jednotku MF volantu se dobývat nemusiš, je to jen o kodování. Jen pro úplnost řj je vlevo od volantu za pojistkovým bexem. Musíš oddělat spodní levou část palubky - návod na foru je, stačí hledat, případně hledat šrouby v autě. A nakonec ještě jedna rada. Nezapomen resetovat Gateway po tom co všechno složíš a nakoduješ... Hodně štěstí

Moc dik ;) Takhle mi to prozatim staci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz to mam hotove, vsetko mi funguje ako ma ... az na MaxiDot a volant... MaxiDot ale nemam zapojeny, nemam piny do budikov (no uz som potiahol kable z pinov 8-9-10) a potom nemozem najst v schematech, jak se to zapaji na RJ MF volantu ... pin 11 od Navigace ale neviem kam ho mam pripojit, neporadi niekto? Dik. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš DP??Tam máš přece napsáno,do jaké svorkovnice na p.11 to dát.je to zelená-pin mini ISO

No pisu, ze pin 11 vim kde dat (mozna jsem to spatne formuloval), ale kabel ma predse dva konce ... (teda, nevim kam to napojit na RJ MF volantu - TO NEVIM v DP najit)

Editováno: , autor: lamosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to co poslal Vasa jsem nasel ... no me osobne to moc nerekne ... bud jsem tak hloupej, nebo pak nevim ... Mam Navigaci DX, typ A, mam natazenej kabel z pinu 11 k RJ MF volantu ... na RJ MF volantu je napsane 451, je v releovem boxu osazena na pozicich 7-8, coz by odpovidalo mojim DP ... jenomze, posledni problem ... na kterej pin RJ MF volantu to pripojit? Mam DP pro MR 2002, Octavii mam 6/2003 ... z te schemy 18-pinove svorkovnice RJ volantu jsem hloupej ... nevim, kam bych to mel pripojit.

Navic, 2003 pokud se nemylim, byl v nekterych vecech prelomovej rok, taky ve Skodovce, kdyz jsem chtel koupit piny do budiku mi rekli, ze tam jsou vsechny obsazene ... ze to neni mozne, ze to aj pro Octavii 2003 bude vsechno na 100% obsazene, ze to jenom vypichnu ... a nebyl tam navic ani jeden ... dokonce jsem to tady nekde na foru cetl, ze nekdo mel stejnej problem s budikama, ze mu kazdy rikal, ze tam piny ma a pritom je tam nemel, taky Octavia 2003.

Jesli teda nekdo vi rict, kam to pripojit, byl bych rad, jinak to nejspis budu zkouset :-P

Moc dik.

EDIT: Kdyz to pak zavisi i na kodovani RJ MF, tak to pak nevim ...

Editováno: , autor: lamosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...