Přejít na obsah

Octavie


Sabatin

Doporučené příspěvky

Tak jako sehnat se dá, já budu příštím rokem prodávat svojí MR98 1,6/55, el. okna, zrcátka, centrál, klima 8x repro atd, cena cca 115tkm, serviska, 1. majitel, koupeno v CR a cena bude kolem 110 000,-Kč (musim pod cenu bazarů, jinak bych neprodal) Spíš bych kupoval od soukromníka na mega mazary zapomeň. ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco takovýho sme prodali letos na jaře, bylo to stříbrná oktávka, rok 97, 1,6motor, najeto 92tis.km, posctivých, jediný co na ní bylo špatný bylo to že začala rezavět kolem nádrže, ale to sme nechali opravit a i technici v servisu nám následně řekli že po korozi není ani stopy. Dali jsme ji na protiúčet za 98tis. kč a bazar (CARTECh MB) ji prodal za 107 900,- . takže se myslim že něco takovýho je možný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako sehnat se dá, já budu příštím rokem prodávat svojí MR98 cca 115tkm, serviska, 1. majitel, koupeno v CR a cena bude kolem 110 000,-Kč (musim pod cenu bazarů, jinak bych neprodal) Spíš bych kupoval od soukromníka na mega mazary zapomeň. ;)

zeby odstup od O1?? :p to nam nemuzes chape udelat... ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako sehnat se dá, já budu příštím rokem prodávat svojí MR98 cca 115tkm, serviska, 1. majitel, koupeno v CR a cena bude kolem 110 000,-Kč (musim pod cenu bazarů, jinak bych neprodal) Spíš bych kupoval od soukromníka na mega mazary zapomeň. ;)

zeby odstup od O1?? :p to nam nemuzes chape udelat... ;) ;)

Neboj, bude to spíš přestup na OII ;):) , potřebuju všehraba, ale slibuji, že o OI se budu i nadále starat :palec2:

Otázka taky je, jestli mi přestup výjde.

Pokud neschrastim peníze, tak vyměním jen za OI 4x4 v chrochtáku

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že za 100 tisíc se dá už koupit Okta. Bude to opravdu asi tak 96 - 97 s motorem 1,6 55 kw v nic moc výbavě a nebude to ani moc velkej vrak, ceny jsou už hodně nízko, musí se ale víc hledat. Je ale otázka, jestli se nevyplatí koupit něco jiného a třeba novějšího nebo s větší výbavou. Celkově jsou Oktávky výrazně dražší než ostatní konkurence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že za 100 tisíc se dá už koupit Okta. Bude to opravdu asi tak 96 - 97 s motorem 1,6 55 kw v nic moc výbavě a nebude to ani moc velkej vrak, ceny jsou už hodně nízko, musí se ale víc hledat. Je ale otázka, jestli se nevyplatí koupit něco jiného a třeba novějšího nebo s větší výbavou. Celkově jsou Oktávky výrazně dražší než ostatní konkurence.

když je klika, tak člověk narazí na nějakou garážovanou v dobrém stavu a za dobrý peníz. Jak tu už někdo psal, většina aut koluje mezi známými a rodinou.

Ale abych pravdu řekl, tak oktu jednině od MR98, ty úplně první jsou celkem nedovychytaný i když se vychytáva dodnes :), už jenom zadní plastový podběhy se začaly dávat až na MR98.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako sehnat se dá, já budu příštím rokem prodávat svojí MR98 cca 115tkm, serviska, 1. majitel, koupeno v CR a cena bude kolem 110 000,-Kč (musim pod cenu bazarů, jinak bych neprodal) Spíš bych kupoval od soukromníka na mega mazary zapomeň. ;)

zeby odstup od O1?? :p to nam nemuzes chape udelat... ;) ;)

Neboj, bude to spíš přestup na OII ;):) , potřebuju všehraba, ale slibuji, že o OI se budu i nadále starat :palec2:

Otázka taky je, jestli mi přestup výjde.

Pokud neschrastim peníze, tak vyměním jen za OI 4x4 v chrochtáku

Predpokladam ,ze sporujes na Scoutika?, :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...