Přejít na obsah

Katalog dilu Octavie


Jenik3

Doporučené příspěvky

Ahoj,

potreboval bych zjistit, jake dily se delaji na octavku, ale ve skodovce mi rekli, ze katalog neni verejne pristupny. Oni, ze ho tedy maji, ale...

Shanel jsem plast.kryt na haguse, protoze mi nejspis ulitnul a ani mne nenapadlo, ze by to mohli ve Skodovce mit, meli a za smesny peniz.

Moje otazka tedy je, zda nekdo nemate katalog dilu (cislem) v nejake pekne elektronicke podobe.

diky

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

potreboval bych zjistit, jake dily se delaji na octavku, ale ve skodovce mi rekli, ze katalog neni verejne pristupny. Oni, ze ho tedy maji, ale...

Shanel jsem plast.kryt na haguse, protoze mi nejspis ulitnul a ani mne nenapadlo, ze by to mohli ve Skodovce mit, meli a za smesny peniz.

Moje otazka tedy je, zda nekdo nemate katalog dilu (cislem) v nejake pekne elektronicke podobe.

diky

H.

Poznas soft ETKA? Predpokladam, ze ten by Ti splnil Tvoje priania do poslednej bodky. ;)

Pozri sa na tuto temu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

potreboval bych zjistit, jake dily se delaji na octavku, ale ve skodovce mi rekli, ze katalog neni verejne pristupny. Oni, ze ho tedy maji, ale...

Shanel jsem plast.kryt na haguse, protoze mi nejspis ulitnul a ani mne nenapadlo, ze by to mohli ve Skodovce mit, meli a za smesny peniz.

Moje otazka tedy je, zda nekdo nemate katalog dilu (cislem) v nejake pekne elektronicke podobe.

diky

H.

Poznas soft ETKA? Predpokladam, ze ten by Ti splnil Tvoje priania do poslednej bodky. ;)

Pozri sa na tuto temu

Inu neznam. Zkusim to prosmejdit a zjistit jak to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně abys to rozběhal na číslo VIN, mě už to nějakou dobu zase neběží, takže vidím číslanaprosto všeho a pak stejně hledáš a hledáš.

Uprime, zajima mne jestli se daji sehnat dily ke xenonu nebo je to jen komplet. Ale pevne verim, ze neco jde sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hlavně abys to rozběhal na číslo VIN, mě už to nějakou dobu zase neběží, takže vidím číslanaprosto všeho a pak stejně hledáš a hledáš.

Koukni na www.skoda-dily.cz tam si zadáš číslo dílu nebo název a máš to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Hľadám cenník originálnych náhradných dielov na Octavie 1, hlavne ceny výfukov (komplet+kat.a prísl.), ale aj ostatné kompletné diely benzín 1,6 75KW a TDI PD 74KW(aj ostatné).Postačí aj orientačne ak nie je iný.

Len originálne diely ak by niekto mal takýto cenník čo najaktuálnejší poprosil by som.Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naozaj veľmi pekne ďakujem fakt si "pomohol"..........??? ETOS a ETKA jsou elektronické katalogy dílů pro vozy VW group, přičemž ETKU používají přímo autorizované servisy. Oba katalogy jsou v češtině, obsahují obrázky každého dílu v automobilu a sestavový (rozkladový) výkres s umístěním součástky.

Editováno: , autor: Sherdog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naozaj veľmi pekne ďakujem fakt si "pomohol"..........??? ETOS a ETKA jsou elektronické katalogy dílů pro vozy VW group, přičemž ETKU používají přímo autorizované servisy. Oba katalogy jsou v češtině, obsahují obrázky každého dílu v automobilu a sestavový (rozkladový) výkres s umístěním součástky.

a taky obsahuje ceník. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

doufám, že nedostanu sprda, ale co potřebuju jsem nenašel.

co je lepší ? etka nebo etos ? jaký je mezi nima rozdíl ? a jaký jsou nejnovější verze ? je dneska použitelná verze Etos 3.1.14 ? jak je tará ? bohužel mi s tim moc neporadil ani pan google :(

má někdo zvás novou verzi ? něco bych potřeboval, tak přez SZ nebo meil ;) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevím, jestli mi nikdo nechce odpovědět nebo je ten dotaz na blbým místě, ale odpovím si sám. po skoro týdnu hledání jsem to našel. zřejně tu podobné téma je , ale jen pro OC. trošku jste mi ale helpnout mohli. aspon přez SZ.

ETKA je asi lepší, alespon pro mě. nejnovější verze je dnes 7.1 . já sehnal ale spolehlivou a plně funkční verzi 7.0 bez instalace a práce s nastavováním. vím, že je tu zakázán warez, takže zde uvedu jen cestu na dieselpower.cz/forum/. doufám, že to zakázaný není. třeba to někomu pomůže, když už jsem nad tím strávil tolik hodim času.

Obsah fóra Dieselpower forum » Diagnostika/software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...) » Etka 7.0 + funkcni vin + autoupdate + extra pics

jinak tam můžete použít vyhledávání. o etce je tam toho spousta

Editováno: , autor: Jardachal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEVÍTE NÁHODOU JAK SE JMENUJE TEN ŠKODOVÁCKÝ PROGRAM KTERÝ MAJÍ VE VŠECH SERVISECH PODLE KTERÉHO VYHLEDÁVAJÍ PŘESNĚ TYPY JEDNOTLIVÝCH DÍLŮ??? ZADAJÍ TAM MODELOVÝ ROK OCTÁVKY, PAK O JAKOU ČÁST AUTA SE JEDNÁ JESTLI TŘEBA PŘEVODOVKA NEBO SPOJKA A PAK JIM TO VYJEDE KOMPLET ROZEBRANÉ SE VŠEMI SOUČÁSTMI JAK NA OBRÁZKU PĚKNĚ OČÍSLOVANÉ A POPSANÉ TAK PŘÍMO S ORIGINÁLNÍM OZNAČENÍM (KÓDEM)... MAJÍ TO V SERVISECH A TAKY JSEM TO VIDĚL V MOTOTECHNĚ PŘÍMO PODLE TOHO OBJEDNÁVAJÍ DÍLY NA ŠKODOVKU.JE TAM SAMOZŘEJMĚ VÍC AUT OD OCTÁVKY PO SUPERBA MYSLÍM, ŽE I FELINA SE TAM DÁ NAJÍT ALE JDE MI HLAVNĚ O VĚCI NA OCTULI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc je to tu v tématu,ale bohužel etka mi nic neříkalo i když jsem to prolízal a hledal něco jako slovo program nebo něco.. diky

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na Etku tady je to na rapidu pokud to ma clovek zaplacene jde to stahnout rychle ale jinak jedine nekde na torrentu... Ted to dotahuju dokoínce nainstaluju a vyzkousim ale snad to pojede. Mam vistu 64bit tak snad nebudde problem .-..... WAREZ SMZAN!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, já mam jinou verzi - tuto. je to v tematu okousek níž ;) nemusí se instalovat - jen se nakopíruje na C: a je to. už je tam vše uděláno :D

jede to samo i s aktualizacema. vyhledávání dle vin a s obrázkama některých dílů lol . jen je to 7,0 ale 100% funkční. vyzkoušel jsem asi 3 různé verze, ale v každý něco nemakalo nebo to bylo složitý na nastavení :(

ještě je na netu samoinstalační script na aktualizace aby to člověk nemusel odklikávat půl hodiny ručně. kde je už nevím asi někde na torentu, ale hledejte AKTE updater :p

Edit:

tak jsem vám to našel. já zkoušel verzi 2.1 ale je už i verze 2.2 ;) WAREZ SMAZAN!!! ...

Editováno: , autor: davon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ji z torentů a nestěžuji si.. Snad jen skusím skrypt od Jardachala :)

Představa tahaní z rapidu s free účtem mě děsí - to by bylo tak na tejden..

Honza82: to sis stáhl asi zrovna tu část, kde jsou obrázky k těm dílům ;) jak jsou doplněné do Etky (já to tam nemám a zatím mi to ani nechybí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jsem mimoň, ale čekal jsem program jako takovej, ne jen obrázky v raru :help:

no to asi seš :D vždyt to tam je popsaný snad dost jesně. zkus si to přečíst střízlivý ;) ty obrázky jsou tam pro ty, co to chtěj do svý etky nebo do jiný verze než je tam ke stažení. ta etka je na 14 dílů a já to stahoval 1 den a z free. asi jsem měl kliku :)

dal bych to na torrent, ale neumim to a CZ torrent je mimo provoz :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu verzi co mam já jsem na torrentu nikde neviděl. Jinak jich tam je spousta (v rusku) i ta bez instalace ze které je to udělané , ale neupravená ( bez ceníků, foto a tuším že v ruštině)

Jinak prez torrent jsem tahal jiné 2 verze a trvalo mi to 2 dny. Ale zase je fakt, že si toho nemusíš všímat ;) (u obou mi i po úpravě vyskakovaly chybový hlášky a aktualizace jen ručně - pakarna je shánět a třeba tam ani nevlezly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...