Přejít na obsah

Katalog dilu Octavie


Jenik3

Doporučené příspěvky

Tu verzi co mam já jsem na torrentu nikde neviděl. Jinak jich tam je spousta (v rusku) i ta bez instalace ze které je to udělané , ale neupravená ( bez ceníků, foto a tuším že v ruštině)

Jinak prez torrent jsem tahal jiné 2 verze a trvalo mi to 2 dny. Ale zase je fakt, že si toho nemusíš všímat ;) (u obou mi i po úpravě vyskakovaly chybový hlášky a aktualizace jen ručně - pakarna je shánět a třeba tam ani nevlezly)

Prosím tě a jak je velké? Já z torrentů to nechci tahat....můžeš to třeba poskytnout přes http://uloz.to/ ? tam se teď dá uložit až 1200MB....

dík za odpověď :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine to asi moc nepůjde.. etka - jenom ten iso soubor má necelé 2GB.. leda rozdělenej rar nebo tak něco..Ale představa nahrávání to na ten web.. mám sice dost parádní upload, ale na ten web se to nahrávalo asi 8minovou rychlostí než mám up..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rar má 1,4 GB :(

WAREZ ? warez by byl, pokud by odkazy odkazovaly přímo na soubor etka, ale oni odkazují na jiné FORUM ! takže to nějak nechápu, ale diskutovat o tom nechci ;) ovšem je to dost smutný, pokud je zde zakázáno odkazovat na jiné forum :(

jelikož jsem to tušil, že to za warez považovat budou, tak jsem to v předešlém tématu zaobalil do nápovědy http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=50881

kdo chce, najde si to :p

samoinstalační script najdete taky - použijte vyhledávání na dieselpower.cz/forum

Editováno: , autor: Jardachal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine to asi moc nepůjde.. etka - jenom ten iso soubor má necelé 2GB.. leda rozdělenej rar nebo tak něco..Ale představa nahrávání to na ten web.. mám sice dost parádní upload, ale na ten web se to nahrávalo asi 8minovou rychlostí než mám up..

jo jo tak to chápu.......co takhle poslat DVD?...samozřejmě na dobírku....hradím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

to je fakt,ale u nás v servisu když nepřijdu s konkretním číslem dílu tak nejsou schopny pochopit co chci a než to najdou trva to sto let.. :-)...mimoto když doma uvídí ty ceny tak si koupy v origu rozmyslí a ušetří si cestu.skoro vše se da objednat podle čísla jak origo tak i alternativy třeba zde: http://www.cc-autodily.cz/ za zajímavější ceny.... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ako sa urcuje pri cisle dielu kde je obmedzenie na ake auta to obmedzenie plati?

vysvetlim blizsie:

napr servo klimatizacie V70 ma cislo 1J1907511D aj 1J1907511G. pri popise je >>1U-4-858 077 a 1U-4-858 078>>. chcel by som vediet co znamenaju tie kody ktore su na pozicii za >> a pred >>.

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...