Přejít na obsah

Rádio Symphony s CD - MP3


Doporučené příspěvky

Kaje, děkuju za ochotu, ale na těchto stránkách není návod na symphony s CD na MP3, mě zajímá konkrétně tento návod, ne pouze na symphony s CD. Chtěl bych vědět jajým způsobem probíhá posun na disku po adresářích, kromě jiných funkcí, ale předpokládám, že ostatní ovládání bude stejné jak u typu bez MP3.

Libor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není co řešit - koukal jsem se na dodatek k manuálu a nic o přeskakování po adresářích tam není... cd s MP3 se tváří jako jeden seznam - takže můžeš skákat stopu za stopou (soubor) nic víc od toho nečekej... je to jenom Symphony s možností přehrávat MP3 - žádný playlisty, žádný ID3 tagy - nic takového...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není co řešit - koukal jsem se na dodatek k manuálu a nic o přeskakování po adresářích tam není... cd s MP3 se tváří jako jeden seznam - takže můžeš skákat stopu za stopou (soubor) nic víc od toho nečekej... je to jenom Symphony s možností přehrávat MP3 - žádný playlisty, žádný ID3 tagy - nic takového...

Díky.

Libor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není co řešit - koukal jsem se na dodatek k manuálu a nic o přeskakování po adresářích tam není... cd s MP3 se tváří jako jeden seznam - takže můžeš skákat stopu za stopou (soubor) nic víc od toho nečekej... je to jenom Symphony s možností přehrávat MP3 - žádný playlisty, žádný ID3 tagy - nic takového...

Díky.

Libor

Ten dodatek kdyztak najdes TADY

PB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...