Přejít na obsah

reference na shopy


TomasB

Doporučené příspěvky

už se mi nepodařilo najít to moje téma kde se to řešilo, tak zakládám nové, tentokrát z trošku jiného úhlu. Takže definitivně je vybráno a včíl potřebuju koupit 5ks Mio C720. Máte s těmito shopy skušenosti? Jestli jsou v odkazu uvedené Mia všechny s konstantním příslušenstvím, pak logicky je zajímavá lepší cena. Nemám teda tucha, jestli všici prodávají tento typ se stejným vybavením a s žádným shopem nemám osobní zkušenost. Upřednostňuju spíše pražské firmy s kamennou adresou byť za cenu o pár korun vyšší. V případě reklamace asi neocenitelná výhoda. Tož jak, máte osobní zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se mi nepodařilo najít to moje téma kde se to řešilo, tak zakládám nové, tentokrát z trošku jiného úhlu. Takže definitivně je vybráno a včíl potřebuju koupit 5ks Mio C720. Máte s těmito shopy skušenosti? Jestli jsou v odkazu uvedené Mia všechny s konstantním příslušenstvím, pak logicky je zajímavá lepší cena. Nemám teda tucha, jestli všici prodávají tento typ se stejným vybavením a s žádným shopem nemám osobní zkušenost. Upřednostňuju spíše pražské firmy s kamennou adresou byť za cenu o pár korun vyšší. V případě reklamace asi neocenitelná výhoda. Tož jak, máte osobní zkušenosti?

kunda z ryby, tady ještě odkaz: http://zbozi.seznam.cz/searchScreen?q=mio%20c720&r=hint

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.mall.cz

no koukám, že tam je mezi doporučenýma i mobilka, která se tady probírala ve zlém, takže to asi moc dobré doporučení nebude.

To je omyl mobilka.cz je dobrý obchod. Mobilky.cz jsou skurvený zloději :aggressive:

no teď už je to jedno. Vybral jsem kšeft, kterej je několik minut pěšky od našeho kanclu. Mio C720T včetně RDS a nejnovější verze databáze radarů za 12000,- včetně DPH. Mohl jsem sice docílit lepší ceny, ale zase nechci kupovat od někoho z druhého konce republiky. Holt to není jako u nás, když má zákazník problém tak jedem kamkoliv. No a v případě případného problému by to byla zdržovačka jezdit kvůli tomu někam do prdele a ztrácet čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...